Presunúť na hlavný obsah

Čo vás čaká v milostnom živote v roku 2019? Pre toto znamenie je vhodná doba na zásnuby

Sex

Nás ženy najviac zaujíma, čo môžeme čakať v Novom roku v oblasti lásky, vzťahov i erotiky. Niektorým budú hviezdy priať, iné si musia dať pozor aj na možnú neveru.

Baran

(21.3. - 19.4)

Od januára do apríla a od augusta do konca roka máte priaznivé prostredie na romantiku. Medzi tým si však dajte pozor, hrozia hádky a rozchody. Vo všeobecnosti, ak ste vo vzťahu, vás milostný život sa ešte viac prehĺbi. Pre slobodné je tu šanca nájsť si nový vzťah či milenca.

Býk

(21.4 - 21.5)

Váš milostný život bude rásť a kvitnúť. Pre páry bude rok veľmi plodný. Romantická večera či prechádzka vás poteší viac, ako obyčajne. Ak máte pocit, že ste s tým pravým človekom, je vhodná doba na zásnuby. V prípade, že prechovávate k niekomu city a daná osoba o tom nevie, je ta správna chvíľa vyjsť s pravou von.

Blíženci

(22.5 - 21.6)

Tento rok by ste mali dbať na komunikáciu s partnerom. Vďaka nej sa vyvarujete množstve nedorozumení a hádok. Problémy sa môžu vyskytnúť aj v sexuálnom živote, ktoré vyplávajú na povrch práve kvôli nevypovedaným veciam. Zvýšiť pozornosť by ste mali od 15. februára do 24. marca.

Prečítajte si: Najlepšie manželky sa rodia v týchto znameniach: Pre tieto vlastnosti ich muži vedia oceniť

Rak

(22.6 - 22.7)

Tento rok praje romantike vo vzťahu, ale aj dobrému sexuálnemu životu. Tie z vás, ktoré sú vo vzťahu, budú šťastné z prehĺbenia puta medzi vami a partnerom. Navzájom si budete vychutnávať spoločnú blízkosť a sex plnými dúškami. Môžete byť spokojné, váš milostný život bude naozaj farebný.

Lev

(23.7 - 23.8)

Vo vašom okolí sa bude pohybovať množstvo mužov, z ktorých sa môžu vykryštalizovať sexuálne či romantické vzťahy. Ak chcete dlhodobý vzťah, doprajte si čas na to, bližšie ich spoznať a vyberte si toho správneho. Pod vplyvom chémie sa môžete poponáhľať a skončiť v niečom, čo nechcete.

Panna

(24.8 - 23.9 ) 

Obdobie od januára do tretieho týždňa v marci bude priať vášmu sexuálnemu životu. Vzájomná intimita v manželskom živote sa zvýši a vzťah sa posilní. Odporúča sa isť niekam na výlet, keďže v tejto fáze prevažuje harmónia. Počas tohto roka budete k partnerovi po sexuálnej aj emocionálnej stránke oveľa bližšie.

Mohlo by vás zaujímať: Ako sa správa zamilovaný muž v znamení sebavedomého leva? Takého partnera by chcela každá žena

Váhy

(24.9 - 23.10)

Niektoré problémy vo vašom vzťahu môže ovplyvňovať Mars. Do apríla to bude trošku náročnejšie, avšak je potrebné aby ste sa s partnerom navzájom podporovali. Nemali by ste zabúdať ani na chvíľky s partnerom osamote či poriadnu dávku romantiky. Tie, ktoré nevyjadrili svoje pocite osobe, s ktorou by chceli byť, by to mali urobiť čo najskôr.

Škorpión

(24.10 - 22.11)

Väčšina tohto roka je priaznivá pre sexuálny život a milostné vzťahy. Nebude vám vadiť minúť viac peňazí na romantiku, pretože tento rok je plodnejší a prosperujúci. Staršie vzťahy sa môžu rozpadnúť a nové vzťahy sa v roku 2019 ešte viac rozvinú. Ukončiť to môže napríklad nevera, preto sa naplno venujte partnerovi.  

Strelec

(23.11 - 21.12)

Ľudí v tomto znamení môžu pokúšať myšlienky na milostnú aférku či intenzívnejší sexuálny život, ktorý však nehľadajú v partnerovi. Mali by ste sa vyhýbať impulzom, ktoré by chuť na zakázané ovocie prehlbovali. Naopak, premeňte vaše chcenie smerom na vašu polovičku. Zažijete nový víchor do vzťahových plachiet.

Určite nevynechajte: Partner mi povedal, ktorá vlastnosť ho na mne potešila: Pre niekoho detail, no on viac takúto ženu nechce

Kozorožec

(22.12 - 20.1)

Buďte opatrné, pretože sa v láske môžete ocitnúť s ťažkými situáciami. Spoľahnite sa a dôverujte svojmu partnerovi a vypočujte si, čo hovorí. V polovici roka vyrazte s polovičkou niekam na dovolenku, bude na to ideálny čas. Ak máte pocit, že je niečo narušené, bolo by najlepšie, keby ste o tom diskutovali a ukončili pochybnosti. 

Vodnár

(21.1 - 19.2)

Od 20. januára do 18. februára by ste mali popracovať na silnejšej väzbe vo vzťahu. Od 1. apríla do polovice augusta sa môžete s partnerom pochytiť aj na malých detailoch či rozdieloch. V tomto období buďte k sebe pozornejší.

Ryby

(20.2 - 20.3)

Planéty súvisiace s romantikou vám prajú začiatkom roka, takže je to ideálna doba niekoho si nájsť, či venovať sa naplno svojej polovičke. Váš milostný život bude prekvitať, ak pôjdu stranou pochybnosti a nedorozumenia. Ak dôjde k problému riešte ho v daný moment. Pretože nahromadené nevyjasnené spory môžu skončiť aj rozchodom.