Presunúť na hlavný obsah

Na vianočnom večierku som podľahla svojmu šéfovi: Keď to zistila jeho žena, urobila niečo, čo nikto z nás nečakal

Feminity

Niektoré situácie v živote bývajú oveľa komplikovanejšie, ako si dokážeme predstaviť. A častokrát urobíme rozhodnutia, ktoré spätne naozaj ľutujeme. Svoje o tom vie aj Diana. Ak by mohla vrátiť čas, urobila by to okamžite.

Diana pracovala na personálnom oddelení v jednej úspešnej marketingovej firme. Kariérne dosiahla v podstate všetko čo chcela. Začínala totiž na recepcii a postupne sa vypracovala do vedúcej pozície práve v oblasti personalistiky. A vo svojom obore bola skutočne veľmi dobrá. Svojú prácu brala ako poslanie. Bavilo ju skúmať ľudí, ktorí sa uchádzali u nich o akýkoľvek post. Rada analyzovala, skúmala no a navyše sa vždy snažila každému pomôcť. Bola milá, pracovitá, láskavá a veľmi ambiciózna. No azda až príliš veľa času trávila vo firme. Až toľko, že zabúdala na svoj osobný život. 

Prečítajte si: Stretávala som sa s nádherným mužom: Kvôli tomuto podstatnému detailu som ho ďalej už nechcela vidieť

Zakázané ovocie najlepšie chutí...

"Moja mama bola stará škola a vždy sa smiala, že pracujem od svitu do mrku. Musím uznať, že niečo na tom pravda bola. No svoju prácu som zbožňovala. Nemala som frajera, takže domov ma nič neťahalo." Aby toho nebolo málo, Diana mala naozaj očarujúceho šéfa. 35 ročný atraktívny, sexi a navyše inteligentný chlap, tak tých je dnes ako šafranu. "Viete si predstaviť, že povedať mu nie, na niečo, čo bolo treba v práci dokončiť som nedokázala. Veľmi dobre som si však uvedomovala, že tento muž je pre mňa tabu. A nielen kvôli tomu, že to bolo v našej firme neprípustné, ale Milan bol aj ženatý." Všetko sa zmenilo v jeden večer na vianočnom večierku. A Diana urobila niečo, čo ľutuje dodnes. 

Mohlo by vás zaujímať: Robila som letušku a bola som šokovaná zo správania kolegu pilota: Čerstvý otecko urobil niečo, na čo nezabudnem

Reakcia, ktorú nikto nečakal

O alkohol nebola v tento večer núdza. Všetci sa oddviazali, veľa sa smiali a mnohí si medzi sebou potykali. Dokonca aj Diana s Milanom. Čo sa vo vzťahu podriadená - nadriadený veľmi nehodí. Niečo po polnoci Milan odhodil zábrany a začal Dianu zvádzať. Hoci sa zo začiatku bránila, napokon mu podľahla. ”Ani neviem ako sa to stalo. Všetko sa ”zomlelo” veľmi rýchlo. V sekunde som to oľutovala. Vedela som, že má doma tehotnú manželku a toto sa nemalo stať. Len už bolo neskoro.” Vo chvíli, keď si toto v hlave Diana premietala, otvorili sa dvere a do izby vstúpila Milanova žena. Paradoxne, nekričala, nenadávala, len ticho stála a sledovala, ako obaja zareagujú. Milan sa jej začal okamžite ospravedlňovať a prosiť ju o odpustenie. Ona však urobila niečo, čo nikto v tej chvíli nečakal. S tým najpokojneším hlasom sa opýtala Milana, či ju stále miluje. Keď odpovedal áno, skonštatovala, že nič nevidela a ta sa nič nestalo. Vráti sa o pol hodinu a všetci sa budú tváriť, že tento moment nikdy nebol...

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus