Presunúť na hlavný obsah

Tajný drink na krásu, vďaka ktorému budete vyzerať mladšie: Zbavíte sa aj tuku na bruchu

Chudnutie a diéty

Prichádzajú sviatky, preto je vhodné dopriať si pred nimi aj po nich menší detox. Buďte na seba teraz trošku prísnejšie, aby ste si mohli potom bez výčitiek odopnúť gombík na nohaviciach. A možnože, to nebudete ani potrebovať.

Existuje totiž drink, ktorý vám dokáže za týždeň pravidelného pitia zmenšiť brucho. Ak k tomu pridáte fyzickú aktivitu a zdravú vyváženú stravu aj počas ostatných častí dňa, plochšie brucho zbadáte, čo nevidieť. Tento účinný drink je vhodné piť na raňajky.

Ingrediencie

1 stonka zeleru
1 stredne veľká uhorka
3 mesiačiky čerstvého ananásu
hrsť petržlenu

Prečítajte si: Vyskúšajte super cviky od úspešnej fitnesky: Slovenka Timea odporúča pri tomto zatnúť zadok

Postup prípravy

Ovocie a zeleninu si poriadne umyte. Ananás ošúpte, všetky ingrediencie nakrájajte na menšie kúsky a hoďte do mixéra. Keďže obsahujú veľa vody, nie je potrebné pridávať žiadnu navyše. Ak však máte rady tekutejšiu konzistenciu, dolejte vodu podľa potreby. Nepridávajte žiadnu soľ, korenie ani cukor. Ananás je dostatočne sladký, takže je adekvátnou náhradou akéhokoľvek sladidla. 

Výsledky už po týždni

Tento nápoj by ste mali vypiť do 15 minút, aby nestratil svoje účinné vlastnosti. Najlepší efekt dosiahnete, ak budete toto smoothie piť na raňajky nalačno. Samozrejme, výsledky sa nedostavia, ak zvyšok vašej stravy bude nezdravý a nepohodnete pritom ani prstom. Ak však preferujete zdravý životný štýl a chodievate pravidelne cvičiť, prvé výsledky môžete vidieť už po týždennom užívaní. 

Mohlo by vás zaujímať: Tréningový plán podľa sexi tanečnice Natálie Glosíkovej: Opísala nám jej overené cviky na štíhlu postavu

V čom je tajomstvo nápoja?

Smoothie obsahuje samé dobré veci, ktoré majú navyše nízky obsah kalórii. 100 gramov zeleru obsahuje iba 16kcal. Obsahuje takisto dostatok vlákniny, takže budete mať pocit sýtosti. Tá zároveň zohráva kľúčovú funkciu pri chudnutí. So zložením je na tom podobne aj uhorka, ktorá je navyše z 95 % voda, uvádza BrightSite. Petržlen obsahuje tiež množstvo vlákniny a má diuretický účinok, čo znamená, že pomáha vylučovať vodu z tela. Sladučký ananás si môžete dopriať bez výčitiek, keďže pri 100 gramoch prijmete iba 50kcal.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe