Presunúť na hlavný obsah

Jedno z najkrajších tiel sveta je výhradne proti retuši: Modelka Kate Upton je hrdá na svoje krivky krv a mlieko

Zahraničné celebrity

Éra vyretušovaných fotografií nás už začína pekne obchádzať. Pre ľudstvo je to obrovský posun vpred, pretože takýto akt svetových modeliek, ktoré odmietnu fotoshop sa ukáže aj na zvýšení sebavedomia mladých žien po celom svete.

Hravosť jej srší z očí a momentálne je šťastnou mamou. Modelka Kate Upton sa však hneď od samého začiatku líšila od svojich kolegýň v tomto nevyspytateľnom priemysle, ktorý má určovať ženskú krásu. Jej postava sa totiž nedala zmerať podľa klasického metra 90:60:90, vytŕčali na nej jemné krivky bokov i Katine väčšie prsia.

Prečítajte si tiež: Vojvodkyňa z Cambridge Kate Middleton: Túto povahovú vlastnosť nechce, aby jej deti po nej zdedili

Netúži po chybách z mladosti

Ešte pred pár rokmi by Kate Upton s hravosťou kývla na malé úpravy svojho vzhľadu. Síce cvičí skoro dennodenne, jej postava nikdy nebude vyzerať ako vešiak, ktorý predvádza šaty na módnych prehliadkach. Svoje telo si v súčasnosti ohromne cení a je naň hrdá, práve preto už nechce vo svojej blízkosti retušovanie svojho bruška či zadku vidieť.

Ukazuje ženám krásu kriviek

Je odvážnym krokom, ak sa žena rozhodne prezentovať svoje telo iba v spodnej bielizni. Tento akt hovorí za to, že sebavedomie preslávenej modelke rozhodne nechýba. Čaro jej vzhľadu sa skrýva práve v postave krv a mlieko, ktorú nezahaľuje oblečením, ani nekazí dodatočnými úpravami.

Mohlo by vás zaujímať: Novoročný detox plán Kendall Jenner: Túto zásadu večer nikdy neporušujte a dostanete sa k vysnívaným kilám

Šťastie pramení zvnútra

Svoje odhodlanie bojovať proti extrémnej štíhlosti ukazuje ženám po celom svete. Prehnané retušovanie na obálkach magazínov či na bilboardoch a reklamách pre značky, ničí mienku mladej generácie. Práve tú vychováva doma aj Kate Upton a svoje deti chce naučiť úplne iným hodnotám. Sebaláska bez ohľadu na veľkosť je jednou z nich. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus