Presunúť na hlavný obsah

Novoročný detox plán Kendall Jenner: Túto zásadu večer nikdy neporušujte a dostanete sa k vysnívaným kilám

Zahraničné celebrity

Po oslavách nového roka i sviatkoch nastáva pre modelku svetových rozmerov, Kendall Jenner, zaslúžený detox. Sama sa priznáva, že miluje nezdravé jedlo, ako však dostane svoju postavu hneď do formy?

Kendall Jenner je modelkou v rodine plnej známych sestier. Jediná z rodiny Kardashian hádam nepostúpila žiadnu plastiku, na prehliadkových mólach prezentuje tie najznámejšie značky. Toto je zaručený tip, ktorý má Kendall pre všetky ženy, ktoré chcú dosiahnuť vytúženú postavu. Nefunguje iba po období sviatkov, je vhodný aj na očistu tela.

Mohlo by vás zaujímať: Fitness tréner Meghan Markle má účinnú radu na chudnutie: Ak sa jej budete držať, do 4 týždňov máte o 6 kíl menej

Pije ho aj 12krát denne

Modelka je známa svojim tvrdým sebazaprením ak sa jedná o cvičenie. Vo svojej strave však nie je až taká striktná. Jej sestry o nej hovoria ako o skvelej spoločníčke na cestu do fast foodov. Kendall si však zaužívala zásadu, ktorú oceňuje po každom týždni prejedania sa. 

Kľúčová záležitosť krásy a zdravia

Zázrakom pre zdravú pleť a účinný detox organizmu je pre Kendall jednoznačne čaj. Pije ho oveľa častejšie ako kávu a nezabúda naň ani pred samotným spánkom. Má však zásadu, ktorú si berie k srdcu, vždy keď si varí svoju šálku pred spánkom. Čaj na detox z byliniek musí byť bezkofeínu. Po kvalitnom detoxifikačnom čaji je totiž pre Kendall najkľúčovejšeou zložkou jej očistnej rutiny práve spánok.

Prečítajte si tiež: Plus size modelka Kate Wasley a jej prístup ku kráse: Ladné krivky môže mať každá žena, dôležité je práve toto

Tomuto pri detoxe povedzte rázne nie

Spánku si modelka v tomto období naozaj dopraje. Keďže má pred sebou ešte pár dní voľna, zľahka naskakuje do reálneho života po sviatkoch. Spánku si musíte podľa Kendall dopriať na začiatok 8 hodín denne. Až potom viete vzdorovať svojim neduhom- vyhýbajte sa sladkostiam, bublinkovým sýteným nápojom ale aj sladeným ovocným džúsom.

Diskusia k článku

comments powered by Disqus