Presunúť na hlavný obsah

Matka Kate Middleton roky mlčala o živote svojej dcéry: Mala však na to svoj dôvod, no takto zareagovala Kate

Zahraničné celebrity

Nedávno sa matka vojvodkyne Kate, Carole Middleton, rozhodla porozprávať o tom, prečo sa snažila byť diskrétna ohľadom života svojej dcéry a jej rodiny. Malo to svoj rozumný dôvod, ktorý by pochopila každá matka, rovnako ako ho chápe aj sama Kate.

Celá rodina Middleton v pozornosti, avšak diskrétnosť prvoradá

Celá rodina vojvodkyne z Cambridge, Kate Middleton, sa dostala do pozornosti vďaka tomu, že sa stala súčasťou kráľovskej rodiny a v podstate už aj počas chodenia s princom Williamom. Rodina Middleton však bola veľmi ohľaduplná a predovšetkým mama Carole. Hoci médiá vynakladali úsilie, aby im poskytla počas tých rokov, čo je Kate vojvodkyňou, rozhovory a prezradila niečo zo života svojej dcéry v kráľovskom paláci, ona bola celé tie roky veľmi diskrétna. Teraz prezradila prečo...

Mohlo by vás zaujímať: Kate Middleton a jej Vianoce: Aké darčeky kupuje svojim deťom a čím poteší práve najmladšieho princa Louisa? 

Nič nehovoriť bolo múdre 

Carole Middleton tiež prezradila, prečo sa snažila roky nevyjadrovať sa k životu svojej dcéry a jej kráľovskej rodiny. Mala na to svoj rozumný dôvod, ktorý pochopí snáď každá matka, ktorá nechce svojmu dieťaťu nijako ublížiť: „V priebehu rokov sa ukázalo ako múdre nič nehovoriť,“ prezradila pre magazín The Telegraph, ktorému poskytla rozhovor vôbec prvýkrát. 

Snaha žiť život, ako predtým než sa Kate stala vojvodkyňou

Tiež priznáva, že sa snaží robiť veci ako predtým, než sa začal ten ošiaľ okolo jej dcéry Kate: „Mám dve ďalšie deti a vnúčatá a svoju prácu, celý život, ktorý vediem, a ktorý som tu viedla roky predtým a ľudia ma poznali aj pred tým, než sa Kate stala vojvodkyňou. Nie je tak celkom normálne ísť na kráľovskú svadbu, ale nakoniec, všetko sú to rodinné udalosti.“ 

Najväčší strach matky Carole

Carole Middleton tiež prezradila, že sa veľmi bála jednej veci: „Môj najväčší strach, počas toho, ako deti vyrastali, bol, že by som stratila svoju rodinu, ale zostali sme blízko... Mám dvoch skvelých zaťov a dúfam, že budem mať raz aj krásnu nevestu,“ dodala aj na margo svojho syna, pretože Kate má okrem vydatej sestry Pippy ešte slobodného brata Jamesa. 

Čítajte tiež: Kate Middleton a jej rady pre zdravie celej rodiny: Tieto jedlá má najradšej, aby zostali zdraví a nepriberali

Vojvodkyňa Kate za svojou matkou stojí

Vojvodkyňa Kate si je so svojou rodinou veľmi blízka. Hoci je plne zamestnaná výchovou svojich troch malých detí a povinnosťami, ktoré jej vyplývajú z jej titulu a postavenia, našla si čas, aby svoju mamu Carole povzbudila pred samotným rozhovorom, ktorý poskytla. Podľa magazínu Cosmopolitan, novinárka, ktorá robila s Carole rozhovor, sa dozvedela aj to, že pred ním samotným, dcéra Kate poslala svojej mame správu, v ktorej jej držala palce a priala jej šťastie. 

Neprehliadnite: Aký je skutočný vzťah medzi Kate Middleton a Pippou Middleton? Ide o perfektné sesterské duo, alebo sú rivalky?

Snaha chrániť svoje deti za každú cenu 

Rodina Kate Middleton je skutočne súdržná a diskrétna. No nie preto, že sa snažia niečo tajiť, ale z celkom jednoduchého a rozumného dôvodu. Snažia sa žiť život ako každá iná normálna rodina, normálny človek. A mama Carole sa snaží chrániť svoje deti tak, akoby to robila každá jedna dobrá matka. Ak usúdila, že je lepšie sa k ničomu príliš nevyjadrovať, potom asi vedela, prečo to robí, nemyslíte?

Súhlasíte s matkou vojvodkyne Kate Middleton, Carole, že mlčať bolo v prípade jej dcéry správne rozhodnutie?

spolu hlasovalo 872 ľudí

Áno
868
Nie
4

- Najčítanejšie -