Presunúť na hlavný obsah

Očarujúca vojvodkyňa Meghan Markle si dáva pravidelne novoročné predsavzatia: To tohtoročné je veľmi srdečné a ľudské

Feminity

S Novým rokom obyčajne prichádzajú nové výzvy, začiatky a tradične aj predsavzatia. Viete, aké si tento rok dala krásna vojvodkyňa Meghan Markle?

S príchodom nového roka sme všetci plní nádejí, očakávaní a v neposlednom rade vecí, ktoré chceme dodržať a splniť. No a nevyhýba sa to ani známym tváram. Dokonca ani kráľovskej rodine. Viete aké predsavzatie si dala na sklonku roka krásna vojvodkyňa v radostnom očakávaní Meghan Markle?

Prečítajte si: Speváčka Jennifer Lopez si užíva vianočnú pohodu: Pozrite sa, aký krásny stromček urobili jej deti

Ľudskosť a prirodzenosť na prvom mieste

Aj napriek tomu, že nemá kráľovskú krv, takmer od začiatku si získala srdcia ľudí po celom svete. Okúzľujúca vojvodkyňa Meghan Markle mnohých dostala svojou bezprostrednosťou a ľudskosťou. V určitých veciach je totiž presne ako mama princa Harryho a Williama, Diana. Dokonca si Meghan dala rovnaké novoročné predsavzatie ako známa princezná kedysi. Nezaprie sa tak ani staré známe príslovie, že synovia si naozaj vyberajú manželky podľa svojej mamy. Viete, čo si chce tento rok sympatická brunetka splniť? 

Mohlo by vás zaujímať: Angelina Jolie patrí medzi najkrajšie ženy sveta: Dermatologička prezradila, v čom je tajomstvo jej krásy

Bežné veci robia svet krajší a dokonalejší

Hoci sa vám to môže zdať až príliš jednoduché, krásna Meghan Markle má v tom, po čom túži naozaj jasno. Hneď ako privedie na svet svoje prvorodené bábätko, túži ho uspávať a čítať mu rozprávky ona sama. Aj keď sa to môže zdať ako úplná banalita, opak je pravdou. Pri kope kráľovských povinností a vecí, ktoté predpisuje protokol, mnohokrát nezostáva ženám v kráľovských rodinách čas na absolútne bežné a prirodzené veci.

A práve to, po čo mnohé z nás považujú za rutinnú záležitosť, berie Meghan už teraz veľmi vážne. Je jej totiž jasné, že práve tieto drobnosti robia svet oveľa krajší a dokonalejší. Presne taký chce aj pre svoje dieťa. No a inšpirovať sa nechala samotnou mamou princa Harryho, Dianou. Tá si toto predsavzatie dala pred rokmi tiež a aj sa ho držala. My veríme, že aj Meghan sa to podarí.

Ako je to u Vás, dodržiavate novoročné predsavzatia?

spolu hlasovalo 69 ľudí

Áno
13
Nie
56

- Najčítanejšie -