Presunúť na hlavný obsah

Speváčka Jennifer Lopez si užíva vianočnú pohodu: Pozrite sa, aký krásny stromček urobili jej deti

Zahraničné celebrity

Speváčka Jennifer Lopez si prípravy na vianočné sviatky naplno užíva. Krásny stromček už u nich doma stojí od druhej adventnej nedele.

Odkedy je speváčka a príležitostná herečka Jennifer Lopez po boku baseballistu Alexa Rodrigueza, žiari šťastím a láskou. Dvojica sa dala dokopy vo februári 2017, kedy spolu strávili svoje prvé spoločné Vianoce. Tento rok si to zopakujú znova, a to nielen vo dvojici. Spoločnosť im budú robiť speváčkine dvojičky Maximilian David a Emme Maribel spolu s dcérami partnera Alexa.

Speváčka miluje Vianoce

V druhý adventný víkend speváčka uverejnila fotografie, na ktorých je vidieť, ako deti ozdobujú vyše dvojmetrový stromček. Jennifer a Alex im pri tom asistovali, no prevažnú časť nechali na ich ratolesti. Výsledkom je krásny celočervený stromček so žltými svetielkami. Okrem červených gúľ a ozdôb, použili na stromček aj čoraz populárnejšie umelé kvety. Speváčka vsadila na romantické červené ruže. Fanúšikom nezabudla v komentári popriať, aby mali krásne a pokojné sviatky. 

Prečítajte si: Nakupujete vianočné darčeky na poslednú chvíľu? Tieto praktické last minute nápady potešia každého

Darček pre Jennifer bude špeciálny

Speváčkin partner musel nad darčekom pre Jennifer dlho premýšľať, keďže kúpiť jej niečo drahé, no bez výpovednej hodnoty je veľmi jednoduché a neosobné. Alex prezradil, aký darček si pre ňu prichystal: „Bude to kreatívne. Nemôžem jej kúpiť iba niečo drahé. Pre Jennifer to musí byť niečo priamo pre ňu, napríklad ako fotografia. Bude to úprimné, čo jej pripomenie naše spoločné chvíle," naznačil tajnostkársky pre Poeple Alex Rodriguez.

- Najčítanejšie -