Presunúť na hlavný obsah

Nakupujete vianočné darčeky na poslednú chvíľu? Tieto praktické last minute nápady potešia každého

Zábava

Ak ste si nechali na nakupovanie darčekov až posledný týždeň, nezúfajte. Máme pre vás tipy na užitočné darčeky, ktorými nikto nepohrdne a navyše ich nájdete v takmer každom obchode.

Pre večných optimistov

Kedysi bolo kupovanie škaredých sivých ponožiek na Vianoce doslova faux pas, dnes však farebné veselé ponožky patria medzi módne vychytávky. Hodia sa každému, či už štýlovému biznismenovi alebo usmievavej babičke.

Pre všetkých, čo chcú zanechať dojem

Peňaženku vyťahujeme z kabelky či vrecka každý deň. Časom sa ošúchajú a znehodnotia, preto nikoho neurazíte, ak mu venujete novú koženú peňaženku. Peňaženka svojim výzorom veľa napovie o vašej osobnosti, preto ak má niekto z vašich blízkych roztrhaný či inak znehodnotený kúsok, viete čo sa im na Vianoce pod stromček hodí. 

Prečítajte si: Návod na balenie darčekov vo vintage štýle: Prekvapte blízkych vlastnoručne, naučíme vás to

Pre milovníkov pohody a relaxu

V obchodoch nájdete vankúše od výmyslu sveta, preto stačí nájsť vhodný nápis či motív, ktorý danú osobu vystihuje a máte po starostiach. Navyše ide o praktický darček. Napríklad takí milovníci kinematografie si zvyknú pri pozeraní filmov podoprieť hlavu vankúšom pre väčšie pohodlie.

Pre aktívnych ľudí

Určite máte vo svojom okolí športovcov či milovníkov zdravého životného štýlu. Oblečenie je počas cvičenia veľmi dôležité, pretože sa v ňom musí človek cítiť pohodlne. Pevná a pohodlná športová podprsenka Reebok PureMove Bra je skvelou voľbou. 

Mohlo by vás zaujímať: TOP ženské parfumy, ktorými môžete obdarovať ženu: Nechajte jej pod stromčekom luxusné prekvapenie

Pre ľudí s vyberanou chuťou

Kolegov či kamarátov rozhodne neurazíte, ak im venujete kvalitné víno. Siahnite po špeciálnych druhoch, ktoré si bežne človek nekúpi. Napríklad prémiovým ríbezľovým víno potešíte chuťové poháriky aj toho najvyberanejšieho jazýčka. 

Pre pôžitkárov domácej pohody

Vôňu domova môžete vylepšiť či už parfumovanými sviečkami, aróma lampami či difuzérmi. Kvalitnou sviečkou nepohrdne mama, babička či kamarátka. Dbajte na prírodné zloženie, ktoré neškodí zdraviu a je šetrné aj k prostrediu. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus