Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Najkrajšie ozdoby na vianočný stromček: Inšpirujte sa aktuálnymi trendmi na rok 2018

Bývanie

Na Dňoch Vianoc v Inchebe si môžete okrem darčekov kúpiť aj vianočné ozdoby na stromček. Nájdete tam množstvo noviniek i overenej klasiky. Ak si chcete tento rok zaobstarať niektorú z nových druhov, inšpirujte sa našimi troma typmi.

FEMINITY TV: Pozrite si najkrajšie ozdoby z Dní Vianoc v Inchebe: Rustikálne gule sú horúcou novinkou 

Trend, ktorý stále trvá

Rovnako ako adventné vence, pri ktorých dominuje čistá krása prírody, aj pri ozdobovaní stromčeka sa môžete inšpirovať matkou prírodou. Sušené ovocie, škorica, plody stromov, zafarbené konáriky, to všetko môžete použiť. Takisto aj drevené či slamené ozdoby sú stále v kurze. Návrat k prírode zaznamenal za posledné roky veľký boom a dúfajme, že ostane čo najdlhšie. 

Látkové ozdoby

Okrem klasických sklenených gúľ, sa udomácnili u nás aj rôzne ozdoby vyrobené z látok. Tento rok sú horúcim trendom zamatové, keďže tento materiál ovplyvnil nielen módu, ale aj výrobu nábytku a teda prirodzene aj dekorácii.

Prečítajte si: Vianočné vence na dvere i stenu vykúzlia správnu sviatočnú atmosféru: Naučte sa tohtoročné trendy

Rustikálne gule

Horúcou novinkou sú elegantné gule s výraznejšou štruktúrou. Pôsobia veľmi honosne, no zároveň starodávne a to vďaka mierne ošúchanému vzhľadu. Vintage nádych je veľmi decentný, takže nikomu nemôže prekážať. Čo sa týka veľkosti, prevažujú väčšie rozmery gúľ. To ešte viac umocní ich eleganciu.

Drevené vyrezávané ozdoby so striebornou

Ľudové motívy v podobe vyrezávaných drevených ozdôb môžete skombinovať s modernou, slávnostnou striebornou. Výsledok je originálny a nič viac váš stromček nepotrebuje, veď posúďte sami. Tieto nenápadné ozdoby voňajú hrejivým drevom a prírodou. Čo viac si priať?

Motív ľadovej kráľovnej

Ide o ozdôbky, ktoré vyzerajú akoby boli zasnežené. Či už sú to gule, rôzne postavičky či prírodne motívy, všetko musí byť pod pokrývkou snehu či ľadu. Keď nám nesneží vonku, tak aspoň nad vianočným stromčekom.

- Najčítanejšie -