Presunúť na hlavný obsah

5 najštýlovejších miest na zimnú dovolenku: Inšpirujte sa miestami, na ktoré nedajú dopustiť ani známe tváre

Feminity

Neviete, kam vyraziť na zimnú dovolenku? Máme pre vás skvelé tipy na nezabudnuteľnú dovolenku v zime. Teda nie tak celkom my, ale naše známe tváre. Pozrite sa, ktoré destinácie sú ich srdcovkou.

Ak si v zime chcete užiť slnečné lúče, spoznávanie nových krajín, či chodenie po pamiatkach namiesto klasickej lyžovačky na horách, čítajte ďalej. Máme pre vás perfektné tipy na skvelé dovolenkové destinácie, kde si každý príde na svoje. 

Prečítajte si tiež: Očarujúca Mária Bartaloš bude mať tohtoročné Vianoce výnimočné: Pozrite sa, v čom budú pre ňu magické

Veronika Cifrová Ostrihoňová a magický Londýn

Pre známu redaktorku a manželku populárneho rádiového speakra,  je Londýn srdcovou záležitosťou. Veronika sa na toto miesto pravidelne vracia, pretože vie, že vždy má človeku čo ponúknuť. Aj keď ho navštívite niekoľkokrát, vždy niečím prekvapí. Plavovláska toto mesto zbožňuje. A áno, aj v zime tam máte čo robiť. Chodiť po výstavách, pamiatkach a múzeách sa dá aj keď je sychravejšie.

Barbara Jagušák a nezabudnuteľný Lisabon

Sympatická brunetka Barbara Jagušák je momentálne mamou na plný úväzok. Svojej malej Izabelke sa venuje naozaj naplno. Najnovšie sa mama s dcérou vybrali na návštevu k Barbarinej sestre Tamare. Tá tam momentálne žije so svojou rodinou. Možno aj práve pre to, je momentálne pre Babsy Lisabon miestom, ktoré má naozaj dušu. Vás rozhodne očarí Lisabonské oceanárium, Hrad Castelo de São Jorge, z ktorého je nádherný výhľad na mesto a rieku Tejo, či kostol Svätého Antona, ktorý je veľmi populárny medzi mladými luďmi, zrejme aj preto, že je považovaný za patróna manželstva. 

Ivana Gáborík a glamour New York

Očarujúca Ivana Gáborík nedá na New York dopustiť. A obzvlášť v tomto sviatočnom období. Všetko tu doslova žiari a celé mesto pôsobí ako malé rozprávkovo. Čo dodať, New York sa určite oplatí navštíviť práve teraz. 

Michaela Kocianová a chic Miami

Krásna topmodelka Michaela Kocianová cestovanie zbožňuje. Kvoli svojej práci však patrí k jej každodennej rutine. Ak ste ešte nenavštívili Ameriku, rozhodne by ste sa mali vybrať na Miami. Dostane vás nielen nádhernými plážami, ale aj kultúrou a celkovou atmosférou. Michaela ho má jednoznačne na zozname obľúbených destinácií. 

Veronika Krúpa Nízlová a Daniela Nízlová a obľúbené Turecko

O Turecku je známe, že ho Slováci milujú. A obľúbené sesterské duo tiež. Daniela a Veronika si ho nevedia vynachváliť. Navyše, v tomto období nebudú hoteli také preplnené ako v hlavnej sezóne a vy si toto miesto užijete skutočne so všetkým, čo k nemu patrí. No a pokiaľ patríte ešte do kategórie bezdetných, zvoľte hotel, ktorý je len pre dospelých. Uvidíte, že vaša zimná dovolenka už len touto drobnosťou získa akýsi nový rozmer. 

Mohlo by vás zaujímať: Recept na šťastný život speváčky Márie Kachútovej Čírovej: V živote sa riadi týmto heslom

- Najčítanejšie -