Presunúť na hlavný obsah

Barbora Krajčírová má krásnu pleť aj bez mejkapu: Ako to robí? Prezradila svoju beauty rutinu

Slovenské celebrity

Moderátorka Barbora Krajčírová (32) má krásnu pleť aj bez mejkapu. Vyzerá minimálne o 5 rokov mladšie, preto sme sa jej opýtali, ako vyzerá jej starostlivosť o pleť.

Moderátorka Barbora Krajčírová patrí medzi ženy, ktoré si potrpia na dokonalú vizáž. Na sociálnych sieťach uverejní niekedy aj fotografie bez mejkapu, na ktorých je vidieť, krásnu bezchybnú pleť. Nepotešíme vás, pretože Barbora nemá žiaden tajný babský recept, ktorý používa: „Jediný trik, ktorý však funguje na 100 percent je, že pleť a celá osobnosť žiari vtedy, keď sme šťastní," dodáva s úsmevom.

Večer sa stará o pleť dôkladnejšie

V starostlivosti o pleť používa moderátorka krémy, čistiace vody, pílingy a masky. „Každé ráno, kedže vstávam už pár rokov veľmi skoro, stíham len umytie tváre, kvalitné sérum a krém. Líčim sa až neskôr v práci, aby si pokožka trošku oddýchla," vysvetľuje rannú rutinu. Na konci dňa si však nájde chvíľku pre seba a pleti sa venuje dôkladnejšie: „Večer sa vždy poctivo odlíčim, cca 3-krát do týždňa si doprajem masku na tvár, na tých som doslova závislá a mám ich hneď niekoľko, ktoré striedam. Okrem masky sa nezabudnem natrieť buď olejom alebo kvalitnejším krémom. Už mi veľmi jemnučké krémy, ktoré som používala pred 30tkou nepomáhajú. Vnímam to na tvári. Musela som hľadať niečo lepšie. Veľmi mi sedia značky Mixa, Juvena alebo La Prairie," pochvaľuje si Barbora.

Nedá dopustiť na masáž

Pre Barboru je najlepším skrášľovacím a relaxačným rituálom masáž, či už tváre alebo celého tela: „Neskutočne pritom vypnem a cítim, ako to telo potrebuje. Určite by chcelo moje telo aj viac pohybu, len si na to musím vyčleniť viac času, čo je moje najväčšie predsavzatie do najbližších dní a mesiacov,“ prezradila moderátorka.

Navštevuje aj odborníkov

Okrem domácej starostlivosti sa rada zverí aj do rúk profesionálov, ktorých navštevuje v podstate pravidelne: „Snažím sa nezanedbávať profesionálny prístup k pokožke. Priznám sa, že ani neviem, čo všetko v rámci kozmetiky podstupujem, pretože k mojej kozmetičke Silvinke chodím už roky a jej rukám maximálne dôverujem. Presne vie, čo potrebujem. Dokonale mi čistí pleť a dopraje mi najrôznejšie techniky neinvazívnych procedúr a následného omladzovania," uviedla pre Feminity.

Invazívne zákroky nezvažuje

V posledných rokoch si dáva Barbora záležať na tom, aby na svoju pleť nezabúdala. Keď sa o ňu pár dní nepostará, je to vidieť. „Nikto nemladne a je samozrejme, že pokiaľ nemáme rituál v plastických omladzovacích kúrach, tak sa o seba maximálne staráme doma. Zákroky síce nezvažujem, lebo ja nie som typ ženy, ktorá by chcela nasilu starnutie a zretie pokožky potláčať. Uvidíme, čo príde rokmi," hovorí Krajčírová.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe