Presunúť na hlavný obsah

Soňa Müllerová a Emma Tekelyová dokazujú, že vek je len číslo: Týmto si uberajú roky a pôsobia mladistvo

Slovenské celebrity

Moderátorky Soňa Müllerová a Emma Tekelyová mali k móde vždy blízko. Ani pred rokmi sa nebáli skúšať rôzne nové kombinácie či výrazne farebné doplnky. Najnovšie to chcú naučiť aj Slovenky prostredníctvom ich Instagramu zameraného práve na módu a outfity.

Svoj profil na sociálnej sieti začínajú ešte len napĺňať, no už aj z tých zopár fotografií je jasné, že sa bude na čo pozerať. Ako je o nich známe, rady sa vybláznia na doplnkoch alebo na jednom kúsku oblečenia, zvyšok je umiernenejší a tlmenejší. 

Lekcia 1: Na ženu v červenom nikto nezabudne

Na nedávnej návšteve u módnej návrhárky Michaely Luptákovej padli moderátorkám do očí červené spoločenské šaty. Ako sa hovorí, na ženu v červenom nikto nezabudne a obe dámy to dobre vedia: „Línie a farebnosť, ktoré urobia z každej ženy bohyňu nás dostali,“ okomentovali kamarátky spoločenské modely.

Mohlo by vás zaujímať: Bláznivá párty MOSCHINO [tv] H&M: Nechýbala ikonická Soňa Müllerová, modelka Barbora Brušková a ďalší

Lekcia 2: Farebné doplnky

V prípade, že preferujete monotónne alebo červeno-biele outfity, pokúste sa ich oživiť farebným doplnkom ako to robia Emma a Soňa. Či už sú to výrazné okuliare, veselé kabelky alebo extravagantné topánky. Dobre urobíte, aj keď celočierny look rozbijete jedným výrazným kúskom oblečenia, napríklad svetrom alebo sukňou. Hneď budete pôsobiť veselšie a moderátorky tento trik ovládajú dokonale. 

Prečítajte si aj: Dcéra Karin Haydu vyrástla do krásy: Chce z nej mať herečka budúcu modelku?

Vraj sú v móde konzervatívne

Soňa Müllerová a Emma Tekelyová sa zúčastnili aj na nedávnej párty, pri predstavení dizajnérskej kolekcie Moschina a H&M. Ta však pre nich bola už cez ich hranice štýlu: „Je to veľmi extravagantné, veľmi výrazné, také by som povedala až preexponované. Ja na to nemám odvahu. Ja som skôr taká konzervatívne,“ hovorila moderátorka Müllerová na margo bláznivých kúskov. „To, že je Soňa konzervatívna to počujem prvýkrát. Ja som dosť konzerva a je to na mne aj vidieť. Mám však rada vtipné veci a prekvapivé momenty v móde,“ reagovala Emma Tekelyová.  

Štýl, ktorej dámy sa vám páči viac?

spolu hlasovalo 331 ľudí

- Najčítanejšie -