Soňa Müllerová a Emma Tekelyová dokazujú, že vek je len číslo: Týmto si uberajú roky a pôsobia mladistvo

Moderátorky Soňa Müllerová a Emma Tekelyová mali k móde vždy blízko. Ani pred rokmi sa nebáli skúšať rôzne nové kombinácie či výrazne farebné doplnky. Najnovšie to chcú naučiť aj Slovenky prostredníctvom ich Instagramu zameraného práve na módu a outfity.

Fialová patrí medzi top farby jesene a zimy

Fialová patrí medzi top farby jesene a zimy

Zdroj: instagram.com/mydve2

Svoj profil na sociálnej sieti začínajú ešte len napĺňať, no už aj z tých zopár fotografií je jasné, že sa bude na čo pozerať. Ako je o nich známe, rady sa vybláznia na doplnkoch alebo na jednom kúsku oblečenia, zvyšok je umiernenejší a tlmenejší. 

Lekcia 1: Na ženu v červenom nikto nezabudne

Na nedávnej návšteve u módnej návrhárky Michaely Luptákovej padli moderátorkám do očí červené spoločenské šaty. Ako sa hovorí, na ženu v červenom nikto nezabudne a obe dámy to dobre vedia: „Línie a farebnosť, ktoré urobia z každej ženy bohyňu nás dostali,“ okomentovali kamarátky spoločenské modely.

Mohlo by vás zaujímať: Bláznivá párty MOSCHINO [tv] H&M: Nechýbala ikonická Soňa Müllerová, modelka Barbora Brušková a ďalší

Lekcia 2: Farebné doplnky

V prípade, že preferujete monotónne alebo červeno-biele outfity, pokúste sa ich oživiť farebným doplnkom ako to robia Emma a Soňa. Či už sú to výrazné okuliare, veselé kabelky alebo extravagantné topánky. Dobre urobíte, aj keď celočierny look rozbijete jedným výrazným kúskom oblečenia, napríklad svetrom alebo sukňou. Hneď budete pôsobiť veselšie a moderátorky tento trik ovládajú dokonale. 

Prečítajte si aj: Dcéra Karin Haydu vyrástla do krásy: Chce z nej mať herečka budúcu modelku?

Vraj sú v móde konzervatívne

Soňa Müllerová a Emma Tekelyová sa zúčastnili aj na nedávnej párty, pri predstavení dizajnérskej kolekcie Moschina a H&M. Ta však pre nich bola už cez ich hranice štýlu: „Je to veľmi extravagantné, veľmi výrazné, také by som povedala až preexponované. Ja na to nemám odvahu. Ja som skôr taká konzervatívne,“ hovorila moderátorka Müllerová na margo bláznivých kúskov. „To, že je Soňa konzervatívna to počujem prvýkrát. Ja som dosť konzerva a je to na mne aj vidieť. Mám však rada vtipné veci a prekvapivé momenty v móde,“ reagovala Emma Tekelyová.  

Štýl, ktorej dámy sa vám páči viac?

Emma Tekelyová
77
Soňa Müllerová
226
Hlasovalo: 303

Foto:
instagram.com/mydve2
Zdroj:
LT

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba