Presunúť na hlavný obsah

Tieto Slovenky si za rok dokonale vyformovali postavu: Pozrite sa na najkrajšie telá nášho šoubiznisu

Feminity

Hoci vždy mali dokonalú figúru, predsa len svojim krivkám dodali pridanú hodnotu. Sexappeal. Pozrite sa, ktoré naše krásky dokázali v priebehu roka takmer nemožné!

Tieto známe Slovenky vyzerali vždy úžasne. O svoje telo sa totiž naozaj starajú. Vedia, že pohyb je v túžbe po krásnej figúre alfou a omegou. Pozrite sa, ako sa im podarilo vyrysovať si telo, v priebehu uplynulého roka!

1. Karolína Chomisteková

Riaditeľka Miss Slovensko Karolína Chomisteková na svojej postavičke tvrdo ”maká” a výsledky sú viac ako perfektné. Efekt dokonalého, vyrysovaného tela dosiahla v priebehu necelého roka. Karolína sa o svoju figúru príkladne stará a pravidelne sa venuje cvičeniu. Vidieť, že kombinácia pilatesu a silového cvičenia prináša svoje ovocie.

2.  Ivana Gáborík Surovcová

Vyšportovanou a sexi postavičkou sa môže pochváliť aj tanečníčka a podnikateľka Ivana Gáborík Surovcová. Známa plavovláska vyzerala vždy skvele, no v priebehu posledného roka jej to skutočne mimoriadne pristane. Ivana nedá dopustiť na beh, bicyklovanie, jógu a plávanie. Ak k tomu ešte pripočítame jej akčnosť, zmysel pre dobrodružstvo, ani sa nedivíme, že vyzerá neuveriteľne dobre. 

3. Magdaléna Šebestová

Sexi mamina, modelka a bývalá riaditeľka Miss Slovensko - Magdaléna Šebestová je inšpiráciou pre všetky ženy, ktoré majú dieťatko a túžia po dokonalej postave. Sympatická brunetka dokazuje, že aj popri materstve môžete byť sexi a mať krásnu postavu. Magdaléna pravidelne navštevuje fitko a ani náhodou sa nešetrí. 

Mohlo by vás zaujímať: Účinné cviky na celé telo: Nakopnete svoje tukové zásoby a priblížte sa k postave snov

4.  Kristína Činčurová

Pôvabná modelka Kristína Činčurová sa o seba príkladne stará. Treba uznať, že hoci je extrémne štíhla, vyzerá výborne. Vie však, že aj štíhle ženy potrebujú telo spevniť a tak trošku mu dopomôcť. V priebehu posledných 12 mesiacov sa to tejto okúzľujúcej plavovláske podarilo a vyzerá skvele. Čo poviete? 

5. Alexandra Orviská 

Moderátorka Alexandra Orviská má jednu z najkrajších figúr vo vodách slovenského showbiznisu. No nič nie je zadarmo. Brunetka na cvičenie nedá dopustiť! Okrem klasických tréningov sa však venuje aj sezónnym športom. V zimnom období je verná snowboardu a ten je na fomovanie postavičky tiež ako stvorený.

Ktorá kráska má podľa Vás najkrajšiu postavičku?

spolu hlasovalo 532 ľudí

Prečítajte si: Cviky pre vypuklejší a pevnejší zadok: Drepy nič nepokazia, vyskúšali ste aj tieto varianty?

- Najčítanejšie -