Tieto Slovenky si za rok dokonale vyformovali postavu: Pozrite sa na najkrajšie telá nášho šoubiznisu

Hoci vždy mali dokonalú figúru, predsa len svojim krivkám dodali pridanú hodnotu. Sexappeal. Pozrite sa, ktoré naše krásky dokázali v priebehu roka takmer nemožné!

Tieto Slovenky si za rok dokonale vyformovali postavu

Tieto Slovenky si za rok dokonale vyformovali postavu

Zdroj: instagram.com/karolinachomistek, instagram.com/kristinacincurova, instagram.com/iversanss

Tieto známe Slovenky vyzerali vždy úžasne. O svoje telo sa totiž naozaj starajú. Vedia, že pohyb je v túžbe po krásnej figúre alfou a omegou. Pozrite sa, ako sa im podarilo vyrysovať si telo, v priebehu uplynulého roka!

1. Karolína Chomisteková

Riaditeľka Miss Slovensko Karolína Chomisteková na svojej postavičke tvrdo ”maká” a výsledky sú viac ako perfektné. Efekt dokonalého, vyrysovaného tela dosiahla v priebehu necelého roka. Karolína sa o svoju figúru príkladne stará a pravidelne sa venuje cvičeniu. Vidieť, že kombinácia pilatesu a silového cvičenia prináša svoje ovocie.

2.  Ivana Gáborík Surovcová

Vyšportovanou a sexi postavičkou sa môže pochváliť aj tanečníčka a podnikateľka Ivana Gáborík Surovcová. Známa plavovláska vyzerala vždy skvele, no v priebehu posledného roka jej to skutočne mimoriadne pristane. Ivana nedá dopustiť na beh, bicyklovanie, jógu a plávanie. Ak k tomu ešte pripočítame jej akčnosť, zmysel pre dobrodružstvo, ani sa nedivíme, že vyzerá neuveriteľne dobre. 

3. Magdaléna Šebestová

Sexi mamina, modelka a bývalá riaditeľka Miss Slovensko - Magdaléna Šebestová je inšpiráciou pre všetky ženy, ktoré majú dieťatko a túžia po dokonalej postave. Sympatická brunetka dokazuje, že aj popri materstve môžete byť sexi a mať krásnu postavu. Magdaléna pravidelne navštevuje fitko a ani náhodou sa nešetrí. 

Mohlo by vás zaujímať: Účinné cviky na celé telo: Nakopnete svoje tukové zásoby a priblížte sa k postave snov

4.  Kristína Činčurová

Pôvabná modelka Kristína Činčurová sa o seba príkladne stará. Treba uznať, že hoci je extrémne štíhla, vyzerá výborne. Vie však, že aj štíhle ženy potrebujú telo spevniť a tak trošku mu dopomôcť. V priebehu posledných 12 mesiacov sa to tejto okúzľujúcej plavovláske podarilo a vyzerá skvele. Čo poviete? 

5. Alexandra Orviská 

Moderátorka Alexandra Orviská má jednu z najkrajších figúr vo vodách slovenského showbiznisu. No nič nie je zadarmo. Brunetka na cvičenie nedá dopustiť! Okrem klasických tréningov sa však venuje aj sezónnym športom. V zimnom období je verná snowboardu a ten je na fomovanie postavičky tiež ako stvorený.

Ktorá kráska má podľa Vás najkrajšiu postavičku?

1. Karolína Chomistek
36
2. Ivana Gáborík Surovcová
162
3. Magdaléna Šebestová
19
4. Kristína Činčurová
34
5. Alexandra Orviská
276
Hlasovalo: 527

Prečítajte si: Cviky pre vypuklejší a pevnejší zadok: Drepy nič nepokazia, vyskúšali ste aj tieto varianty?

Foto:
instagram.com/karolinachomistek, instagram.com/kristinacincurova, instagram.com/iversanss
Zdroj:
NM

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba