VIDEO: Luxusné kabelky Sloveniek: Domi Navara Cibulková podlieha trendom, Alena Pallová miluje tento štýl

Jeseň i chladnejšie dni prinášajú opäť nové podnety pre celý módny svet. Slovenky sa nebránia trendom a užívajú si ich aj na doplnok. Poďte sa inšpirovať ich kabelkovým výberom, ktorý je viac ako luxusný!

Slovenské fanúšičky módy prepadli trendy luxusných kabeliek

Slovenské fanúšičky módy prepadli trendy luxusných kabeliek

Zdroj: instagram.com/alenapallova, instagram.com/domicibulkova, instagram.com/sonaskoncova

Štýl je im blízky bez ohľadu na to, v akej pracovnej brandži sa pohybujú. Výber týchto Sloveniek má v malíčku módu a čo viac, užíva si ju. Tentokrát sme sa zamerali na ich luxusné kabelky, ktorých má každá v šatníku hneď niekoľko. Aké kúsky si vyberajú, aby zažiarili v jesenných outfitoch?

FEMINITY TV: Pozrite si tie najštýlovejšie outfity sloveniek aj s luxusnými kabelkami

Romana Škamlová 

Podnikateľka Romana Škamlová si našla svoj štýl v spojení svetov. Je ženou, ktorá miluje výrazné kúsky, nebráni sa však ani tým nadčasovým, hlavne kvalitným.

Prečítajte si tiež: Tréningový plán podľa sexi tanečnice Natálie Glosíkovej: Opísala nám jej overené cviky na štíhlu postavu

Soňa Skoncová

Moderátorka Soňa Skoncová je v móde ako doma a neustále s ňou experimentuje. Je vášnivou milovníčkou kabeliek, rada má menšie kúsky, do ktorých sa jej však zmestí všetko. Neodolala však nadčasovej čiernej klasike z módneho domu Gucci.

Dominika Navara Cibulková

Slovenská tenistka Dominika Navara Cibulková je v súčasnosti aj fashion ikonou, ktorá vie, čo sa nosí a ako veci spolu kombinovať. Dominika prepadla aj trendu sadle bag, ktorú priniesol na trh módny dom Dior. 

Veronika Ostrihoňová

Moderátorka Veornika Ostrihoňová je v pracovnom prostredí elegantnou dámom. Vo voľnom čase však preferuje street style a blízke sú jej aj rôzne vzory a potlač. Má rada kúsky, ktoré vyniknú. 

Alena Pallová

Prominentná lekárka Alena Pallová sa prezentuje ako ženy s eleganciou a nadhľadom. Má rada luxusné kúsky a podobných kabeliek má doma hneď niekoľko. Vie sa však vyhrať s farbami tak, aby bola vždy zladená od hlavy až k pätám.

Karolína Chomisteková

Riaditeľka súťaže Miss Slovensko Karolína Chomisteková má nos na luxusné kúsky, ktoré ponúkajú značky práve na slovenskom trhu. Dokáže ich skvelo skombinovať s vecami, ktoré sú momentálne v kurze.

Denisa Mendrejová

Bývalá Misska Denisa Mendrejová je odvážna žena, ktorá sa ani počas chladnejších dní nebojí výrazných farieb. Veľmi jej pristanú a hlavne vie, ako ich spolu kombinovať. Zelená kabelka možno nie je pre každého, Denisa však vie ako ňou zaujať a nesklamať.

Mohlo by vás zaujímať: Štýlové Slovenky, ktoré podľahli tomuto trendu: Andrea Verešová akoby stále mladla, Denisa Mendrejová a ďalšie

Natália Selveková

Ladvinku si osvojila aj riaditeľka kliniky ENVY Natália Selveková. Jej kúsok sa však hrdí moderným tvarom a zaujímavou kovovou rúčkou. Vytvoril ju módny dom Chloé a Natália ju doladila práve k výraznej sukni.

Foto:
instagram.com/alenapallova, instagram.com/domicibulkova, instagram.com/sonaskoncova, instagram.com/veronikaostrihonova, instagram.com/karolinachomistek, instagram.com/deniska.mendrejova, instagram.com/natalia.envy
Zdroj:
PC

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba