Presunúť na hlavný obsah

Nové páriky slovenského šoubiznisu, ktoré sa dali dokopy v roku 2018: Niektorí sa už stihli aj zasnúbiť

Slovenské celebrity

Tento rok bol bohatý na rozchody, svadby, bábätká, ale aj nové páriky v šoubiznise. Niektoré dvojice sa dokonca stihli už aj zasnúbiť. Pozrite sa, ktoré známe dvojice sa dali dokopy v roku 2018.

Rytmus a Jasmina Alagič

Reper Rytmus začal randiť s moderátorkou Jasmínou Alagič na jar tohto roku. Spoznávali sa na výletoch mimo Bratislavy, aby boli na očiach Slovákov, čo najmenej. Prvú spoločnú fotku uverejnil Rytmus začiatkom júna s popisom: „Všetkým prajeme lásku, lebo to je najviac!" Dvojica sa stihla už aj zasnúbiť a kúpiť si spoločné hniezdočko lásky neďaleko Bratislavy.

Tomáš Tatár a Veronika Mihoková

Slovenský hokejista pôsobiaci v Montreale sa tohto roku rozišiel s Luciou Slaninkovou. Na jeseň sa objavil v spoločnosť novej priateľky, realitnej maklérky Veroniky Mihokovej z Bratislavy. Dvojica najprv ich vzťah nechcela komentovať, no neskôr spoločnými fotografiami potvrdili tieto dohady. A súdiac podľa fotiek na sociálnych sieťach si vzťah užívajú plnými dúškami. 

Prečítajte si: Najkrajšie nevesty za rok 2018: Barbora Krajčírová sa rozžiarila pri tomto mužovi ako princezná a kto ďalší očaril?

Marek Fašiang a Tareza Bizíková

Podobne to bolo aj na začiatku vzťahu herca Mareka Fašianga s priateľkou Terezou. Na otázky ohľadom novej krásky po jeho boku odpovedal veľmi striedmo, no po mesiacoch sa ukázali spolu už aj na verejnosti. S partnerkou, ktorá je o 13 rokov mladšia sa dali dokopy niekedy na jar a v auguste už boli aj na spoločnej dovolenke na Sardínii.

Nela Slováková a Lukáš Kozák

Účastníčka reality šou Nela Slováková sa ešte prvého mája pochválila fotografiou z dovolenky s partnerom Martinom, s ktorým oslavovali trojročné výročie. Od augusta však už stojí po boku slovenského hokejistu Lukáša Kozáka. Vyzerá to tak, že dvojica spolu zažíva veľa zábavy a smiechu. 

Mohlo by vás zaujímať: Najromantickejšie zásnuby roka 2018: Tatiana Žideková zažila na vlastnej koži to, o čom sníva nejedna žena

Tatiana Žideková a Michal Mravec 

Instagramová hviezda Tatiana Žideková a futbalista Michal Mravec sa dali dokopy na jar tohto roku. Sympatická Tatiana, vtedy ešte rozhodne netušila, že v decembri ju Michal na dovolenke na Bali požiada o roku. Zásnuby to boli ako z rozprávky uprostred krásneho raja v exotike. 

Diskusia k článku

comments powered by Disqus