Presunúť na hlavný obsah

Najkrajšie nevesty za rok 2018: Barbora Krajčírová sa rozžiarila pri tomto mužovi ako princezná a kto ďalší očaril?

Slovenské celebrity

Rok 2018 sa niesol v slovenskom šoubiznise v znamení svadieb a narodení bábätiek. Pozrite si krásne nevesty, ktoré vyzerali počas ich veľkého dňa ako skutočné princezné.

Ľubica Šimiaková

Misska Ľubica Šimiakova si vzala v septembri partnera Martina v obci Veľký Lapaš neďaleko Nitry. Dvojica už čaká svojho prvého potomka a Ľubica má porodiť čo nevidieť. K psíkovi tak pribudne ďalší člen rodiny, na ktorého sa teší celá rodina.

Veronika Jelínek Vargová

Makeup a vlasová artistka Veronika Jelínek Vargová šla pod čepiec tiež v priebehu slnečného septembra. Na svoj deň sa líčila aj česala, ako inak sama. Hostinu mali v reštaurácii pri Dunaji, takže romantické výhľady na hrad sa postarali o dokonalú atmosféru.

Prečítajte si: Dara Rolins učí ženy, ako byť sebavedomou a šťastnou: Toto sú lekcie, ktoré im pomáhajú prekonávať prekážky

Zuzana Nemec

Misska Zuzana Nemec si vzala futbalistu Adama Nemca v júni tohto roku. Svoje áno si povedali v Katedrále svätého Martina v Bratislave. Nevesta nechala krásne vyniknúť svoje dlhé vlasy, ktoré jej upravili len do nadýchaných vĺn.

Barbora Krajčírová

Moderátorka Barbora Krajčírová mala tajnú svadbu v septembri. Po ročnom randení povedala áno komunálnemu politikovi Ľubošovi Krajčírovi. Svadobná hostina sa konala v rozprávkovom zámočku v Haliči, neďaleko Lučenca. Medzi jej družičkami boli aj speváčky Twiinsky.

Mohlo by vás zaujímať: Barbora Krajčírová má krásnu pleť aj bez mejkapu: Ako to robí? Prezradila svoju beauty rutinu

Robo Jakab

Herec a zabávač Robo Jakab si v auguste tohto roka vzal o 16 rokov mladšiu kolegyňu Aničku Jakab Rákovskú. Svadba sa konala neďaleko rozprávkovej Banskej Štiavnice a bolo pozvaných 250 hostí. Napriek vekovému rozdielu sa dvojica našla, keďže obaja milujú cestovanie a dobrodružstvo. 

Tomáš Palonder

Ďalšia herecká dvojica si povedala svoje áno v Zichyho paláci v Bratislave. Aj keď sa minulého roku dvojica rozišla, vo februári sa zasnúbili a v septembri už boli svoji. Herečka Kristína Greppelová vsadila na netradičné sivé šaty s kvetovanou aplikáciou.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe