Presunúť na hlavný obsah

Najromantickejšie zásnuby roka 2018: Tatiana Žideková zažila na vlastnej koži to, o čom sníva nejedna žena

Slovenské celebrity

Influencerka Tatiana Žideková ešte len tento rok vošla do vzťahu a svadba už klope na dvere. Jej priateľ Michal pred ňou pokľakol ako správny džentlmen a požiadal ju o ruku naozaj najromantickejším spôsobom.

Sympatická influencerka Tatiana Žideková sa počas týchto dní vydala na Bali, kde si so svojím partnerom, futbalistom Michalom Mravcom užíva doslova raj na Zemi. Blondínka sa na túto dovolenku veľmi tešila a to ešte nevedela, čím sa ju chystá prekvapiť jej polovička. 

Prečítajte si: Krásna Ivana Gáborík urobila radikálnu zmenu imidžu: Novým zostrihom účesu inšpiruje aj ďalšie ženy

Raj na Zemi

Tatiana si získala priazeň množstva ľudí nielen nádhernými fotografiami, ale najmä svojou prirodzenosťou a tým, že nezabúda, kto je. Je to najmä jej vyžarovanie a optimizmus, ktorými si dokáže získať každého. Keďže vo svojom živote preferuje aktívny prístup k životu, športové aktivity si nenechala ujsť ani na Bali. Jej partner je futbalista a práve to zohráva dôležitú úlohu v partnerstve. Rovnaké záľuby a najmä životný štýl ich spája, nehovoriac o ich ukážkových telách a vzhľade. Zapadajú do seba ako jin a jang.

Zásnuby ako z romantického filmu

Michal si pre Tatianu pripravil prekvapenie ako z romantického filmu. Krátko pred Vianocami sa rozhodol požiadať ju o ruku. Páni by si mali od neho rozhodne brať príklad, urobil to najkrajšie ako mohol. Tatiana, ktorá je známa svojím pozitívnym prístupom ku životu, samozrejme odpovedala „áno“ a nezmohla sa na viac slov. 

Neprehliadnite: Štýlová Tatiana Žideková sa vie s módou vyblázniť: K plavkovým outfitom zvolila v lete tieto doplnky

Video zo zásnub, o akých sníva nejedna žena, spustilo vlnu pozitívnych gratulácií tomuto mladému štýlovému páriku. My sa pridávame a blahoželáme!

VIDEO: Romantické zásnuby Tatiany Židekovej a jej priateľa, teraz už snúbenca, Michala Mravca

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ja si myslim že slova sú zbytočne @michalmravec

Príspevok, ktorý zdieľa Tatiana Žideková (@tatianazidekova),

 

Čo hovoríte na tieto krásne zásnuby Tatiany a Michala, páči sa vám takáto romantika?

spolu hlasovalo 146 ľudí

Áno
96
Nie
50

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus