Presunúť na hlavný obsah

Najodvážnejšie rozparky roku 2018: Na sexi róby nedajú dopustiť Irina Shayk či Jennifer Lopez

Zahraničné celebrity

Hollywoodske hviezdy sa na každú spoločenskú udalosť patrične prichystajú. Každá chce byť stredobodom pozornosti, a preto róba s odvážnym rozparkom je trefa do čierneho. Pozrite sa, ktoré krásky rady poodhalia nôžku.

Irina Shayk

Modelka Irina Shayk nosí šaty s rozparkami pomerne často a niet sa čomu čudovať. Dokonalú postavu a vypracované nohy má aj po pôrode dcérky Ley, ktorú má s hercom Bradleym Cooperom. Neprehliadnuteľné ružové šaty s rozparkami až po prsia predviedla v máji na filmovom festivale v Cannes.

Jennifer Lopez

Speváčka JLo bude mať v roku 2019 okrúhlych 50 rokov, no napriek tomu si táto latino diva môže stále dovoliť aj odvážne šaty s rozparkami. Na akcii, kde predviedla zlato-strieborné šaty si pri pózovaní fotografom takticky zakryla koniec rozparku kabelkou. Predsa len, nechcela aby z niektorého uhla bolo vidieť niečo, čo netreba.

Prečítajte si: Speváčka Jennifer Lopez si užíva vianočnú pohodu: Pozrite sa, aký krásny stromček urobili jej deti

Hailey Bieber

Modelka a čerstvá manželka Justina Biebera Hailey preferuje počas všedného dňa oversized oblečenie, ktoré jej pôvabu teda veľmi neprospieva. Keď sa však ocitne na červenom koberci, premení sa na nádhernú vílu. Inak tomu nebolo ani na top módnej udalosti roka Met Ball 2018.

Heidi Klum

Modelka Heidi Klum má 45 rokov, no vyzerá o 10 rokov mladšie. Na veku jej uberajú nepochybne aj mladistvé šaty s rozparkom, ktoré si vďaka skvelej postave môže bez problémov dovoliť. Tohto roku predviedla viacero modelov, či už priesvitné zlaté šaty alebo čierne s hlbokým výstrihom.

Emily Ratajkowski

Kontroverzná modelka Emily Ratajkowski nemá s nahotou najmenší problém. Šaty s rozparkom až po lono nie je pre ňu nič odvážne, keďže bežne príde na spoločenskú udalosť s takmer nahými prsiami či v priesvitných šatách. Tieto jednoduché, ale efektné šaty jej však veľmi pristanú.

Mohlo by vás zaujímať: Angelina Jolie patrí medzi najkrajšie ženy sveta: Dermatologička prezradila, v čom je tajomstvo jej krásy

Talor Swift

Speváčka Taylor Swift predviedla v tomto roku nežné púdrové šaty na odovzdávaní cien Billboard Music Awards. Pritvrdila však odvážnym rozparkom a sexi sandálikmi. Šaty ju však zradili, keďže fotografom sa podarilo odfotiť ju z uhla, kde jej vykúkali svetlé nohavičky.

Gigi Hadid

Modelka Gigi Hadid si dáva takisto záležať na tom, čo si oblečie na červený koberec. Šaty s rozparkom ju rozhodne nesklamali. Zvýraznili jej krásne dlhé nohy a opticky ich ešte viac predĺžili.

 

Diskusia k článku

comments powered by Disqus