Presunúť na hlavný obsah

Skutočný vzťah medzi vojvodkyňami Kate a Meghan: Tieto situácie svedčia o tom, že si boli od začiatku sympatické

Zahraničné celebrity

Kate sa vyjadrila celkom jasne. Medzi ňou a jej švagrinou, vojvodkyňou zo Sussexu, Meghan Markle, nie je žiadna zlá krv. Tieto situácie napovedajú, že medzi nimi dvomi panuje skutočné priateľstvo.

Vraj je medzi Kate a Meghan napätie 

V poslednú dobu nielen britská tlač vyvolávala klamlivý dojem o tom, aký skutočný vzťah je medzi vojvodkyňami a švagrinami, Kate a Meghan. Už viac než rok médiá tieto dve ženy porovnávajú, a to samozrejme nie je príjemné ani pre jednu z nich. Médiá tiež informovali o tom, že medzi nimi panuje akési zvláštne napätie. Opak je však pravdou a tieto situácie vypovedajú o ich blízkom priateľskom vzťahu. 

Na prvom stretnutí Meghan Kate prekvapila darčekom 

Vraj už keď bola Meghan oficiálne predstavená Kate a Williamovi a ich vtedy ešte len dvom deťom, zapôsobila dobrým dojmom. Meghan totiž Kate prekvapila a doniesla jej darček k jej narodeninám, ktoré mala krátko pred týmto stretnutím. Zdroj blízky kráľovskej rodine tiež pre magazín Elle prezradil, že Meghan bola veľmi nervózna, ako ju prijmú. No prijali ju s otvorenou náručou, takže už tu sa dajú datovať počiatky ich vzájomnej sympatie. 

Mohlo by vás zaujímať: Ktorý slávny pár by mohol byť krstnými rodičmi dieťaťa princa Harryho a Meghan? Do úvahy prichádza táto dvojica

Podľa Meghan bola Kate úžasná od začiatku 

Vo svojom prvom oficiálnom rozhovore sa Meghan tiež vyjadrila o Kate veľmi lichotivo: „Catherine bola úplne úžasná.“ Vojvodkyňa Meghan to povedala na margo všetkej podpory, ktorej sa jej dostalo od Kate v čase, keď ešte len spoznávala svet kráľovskej rodiny. Kate bola podľa vyjadrenia blízkeho zdroju tiež vraj od začiatku odhodlaná Meghan pomôcť. Vraj keby čokoľvek potrebovala, nech ju neváha kontaktovať: „Kate vedela, aké ťažké je pohybovať s v tomto celkom odlišnom svete.“ Bolo dôležité, aby si od začiatku Kate s Meghan rozumeli, pretože Kate zažila mnohé výzvy, ktoré na Meghan v tej dobe ešte len čakali. 

Pre Kate bolo úžasné spoznať Meghan 

Keď v novembri minulého roka kráľovský palác oznámil zásnuby princa Harryho a krásnej Meghan Markle, Kate aj s Williamom sa k tejto udalosti tiež vyjadrila: „Sme z toho veľmi nadšení. Bolo úžasné spoznať Meghan a vidieť, ako sú spolu s Harrym šťastní... je to naozaj šťastný čas pre nich a želáme im všetko najlepšie ...“ 

Vzájomné návštevy počas minuloročných Vianoc 

O ich dobrom vzťahu svedčí aj ďalšia situácia. A síce, že počas minuloročných vianočných sviatkov, ktoré bola Meghan pozvaná tráviť v kruhu kráľovskej rodiny, sa budúce švagriné aj navštevovali. Meghan s Harrym trávili spoločný čas aj osamote v Norfolku a Kate s Williamom ich tam niekoľkokrát aj navštívili. 

Čítajte tiež: Princ Harry a tehotná Meghan Markle sa budú sťahovať z paláca: Nechcú žiť vedľa Williama a Kate a toto je dôvod

Meghan zdieľala s Kate tipy pre zdravé stravovanie v tehotenstve 

Počas Katinho posledného tehotenstva s princom Louisom, keď už bola vo vysokom štádiu, Meghan Kate pravidelne navštevovala a dokonca zdieľala s ňou aj rôzne tipy o zdravom stravovaní. Blízky zdroj kráľovskej rodiny tiež prezradil, že podľa Kate je Meghan ako taký závan čerstvého vzduchu. 

Vzájomne sa radia o oblečení

Meghan s Kate si dokonca vymieňajú informácie a konzultujú navzájom aj svoje oblečenie. Nie je pravda, že Kate by sa urážala, ak si Meghan oblečie dizajnéra, ktorého má rada ona a podobne. Pretože aj takéto správy sa vraj objavili v tlači podľa zdroja. Opak je pravdou a jedna s druhou sa vedia o oblečení aj  poradiť.

Neprehliadnite: Aké meno by mohol niesť potomok Meghan a Harryho? Tieto kráľovské mená môžu inšpirovať dvojicu s výberom

Kate sa teší, že jej deti budú mať bratranca alebo sestrenicu 

Na otázku, čo hovorí vojvodkyňa Kate o tehotenstve svojej švagrinej, vojvodkyne Meghan, odpovedala vzrušene a s úsmevom na perách. Je vraj z toho absolútne nadšená: „Je to taký zvláštny čas, že George, Charlotte, rovnako ako aj Louis budú mať bratranca či sesternicu.“ 

Sú k sebe priateľské a nepríjemnosti vyrába tlač 

Podľa magazínu Elle tiež kráľovská korešpondentka, Katie Nicholl prezradila, že hoci Kate s Meghan nie sú najlepšími priateľkami, základy už majú a rozhodne nie je pravda, čo sa snaží prezentovať tlač o ich vzájomných antipatiách a nezhodách: „Myslím, že sú k sebe priateľské a trávia spolu veľa času navzájom... Sú v Kensingtonskom paláci susedky a Meghan má radosť z návštevy  Kate a detí a užíva si to... Myslím si, že akákoľvek údajná nepríjemnosť medzi nimi je len výmyslom tlače."

 

- Najčítanejšie -