Ktorý slávny pár by mohol byť krstnými rodičmi dieťaťa princa Harryho a Meghan? Do úvahy prichádza táto dvojica

Známy hollywoodsky párik, George a Amal Clooney sú horúcimi favoritmi na krstných rodičov prvého dieťaťa princa Harryho a jeho krásnej manželky Meghan, vojvodkyne zo Sussexu. Avšak do úvahy prichádzajú viacerí.

George a Amal Clooney sú horúcimi favoritmi na krstných rodičov prvého dieťaťa princa Harryho a jeho krásnej manželky Meghan

George a Amal Clooney sú horúcimi favoritmi na krstných rodičov prvého dieťaťa princa Harryho a jeho krásnej manželky Meghan

Zdroj: SITA

Horúci adepti na krstných rodičov kráľovského potomka 

Najvzrušujúcejšou udalosťou prvej polovice budúceho roka, bude nielen pre kráľovskú rodinu rozhodne príchod prvého dieťaťa princa Harryho a jeho krásnej manželky Meghan. Okrem toho, že ľudia či fanúšikovia tohto páru už teraz polemizujú o tom, ako sa ich dieťa bude volať a vôbec či to bude chlapec alebo dievčatko, polemizujú aj o inom. A síce, kto sa stane krstnými rodičmi malého princa či princeznej? 

Mohlo by vás zaujímať: Princ Harry a tehotná Meghan Markle sa budú sťahovať z paláca: Nechcú žiť vedľa Williama a Kate a toto je dôvod

George a Amal Clooney sú si takmer istí touto poctou

Magazín Elle prišiel s informáciou, že horúcimi favoritmi čo sa týka tejto pocty, by mal byť hollywoodsky párik, George a Amal Clooney, ktorí sami vychovávajú svoje dvojčatá Ellu a Alexandra. Dokonca zdroj blízky okoliu známeho a obľúbeného páru prezradil, že obaja sú si takmer istí, že nimi budú práve oni. Čo ich vedie k tomuto presvedčeniu? 

Čítajte tiež: Vojvodkyňa Meghan Markle žiari šťastím, no princ Harry sa možno preriekol: Narodí sa im dievčatko alebo chlapec?

Amal a Meghan sú si blízke už roky

Bratranec Georga Clooneyho, Ben Breslin sa pre spomínaný magazín vyjadril aj na adresu potenciálneho krstného otca týmito slovami: „Ja som za to... George by bol skvelý krstný otec, robil by úžasne čokoľvek, je to dobrý chlapík.“ No o tom, že by George a Amal mali byť jasnou voľbou Harryho a Meghan, svedčí aj fakt, že oba páry sú si veľmi blízke a je medzi nimi skutočné priateľstvo. To začalo najskôr medzi Amal a Meghan, keď bola ešte herečkou a mali veľa spoločných záujmov. Potom, čo predstavila princa Harryho nielen Amal, ale aj Georgovi, sa stali priatelia aj z nich dvoch. Amal bola dokonca tou, ktorá pomáhala Meghan usadiť sa v Londýne minulý rok. 

Neprehliadnite: Amal Clooney sa okrem starostlivosti o krásne dvojčatá stíha venovať aj tomuto: Krásna právnička neustále prekvapuje 

Nemuseli by byť jediní krstní rodičia 

Avšak aj napriek blízkemu priateľstvu a tomu, že by sa Clooneyovci stali krstnými rodičmi ich dieťaťa, nemuseli by byť jediní. Stačí sa pozrieť na príklad v podobe princa Louisa, syna princa Williama a vojvodkyne Kate, len pre porovnanie... Louis má až šesť krstných rodičov. Takže ešte nie je stále nič isté a uvidíme, ako sa rozhodne princ Harry a Meghan.

Foto:
SITA
Zdroj:
MG

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba