Presunúť na hlavný obsah

Ktorý slávny pár by mohol byť krstnými rodičmi dieťaťa princa Harryho a Meghan? Do úvahy prichádza táto dvojica

Zahraničné celebrity

Známy hollywoodsky párik, George a Amal Clooney sú horúcimi favoritmi na krstných rodičov prvého dieťaťa princa Harryho a jeho krásnej manželky Meghan, vojvodkyne zo Sussexu. Avšak do úvahy prichádzajú viacerí.

Horúci adepti na krstných rodičov kráľovského potomka 

Najvzrušujúcejšou udalosťou prvej polovice budúceho roka, bude nielen pre kráľovskú rodinu rozhodne príchod prvého dieťaťa princa Harryho a jeho krásnej manželky Meghan. Okrem toho, že ľudia či fanúšikovia tohto páru už teraz polemizujú o tom, ako sa ich dieťa bude volať a vôbec či to bude chlapec alebo dievčatko, polemizujú aj o inom. A síce, kto sa stane krstnými rodičmi malého princa či princeznej? 

Mohlo by vás zaujímať: Princ Harry a tehotná Meghan Markle sa budú sťahovať z paláca: Nechcú žiť vedľa Williama a Kate a toto je dôvod

George a Amal Clooney sú si takmer istí touto poctou

Magazín Elle prišiel s informáciou, že horúcimi favoritmi čo sa týka tejto pocty, by mal byť hollywoodsky párik, George a Amal Clooney, ktorí sami vychovávajú svoje dvojčatá Ellu a Alexandra. Dokonca zdroj blízky okoliu známeho a obľúbeného páru prezradil, že obaja sú si takmer istí, že nimi budú práve oni. Čo ich vedie k tomuto presvedčeniu? 

Čítajte tiež: Vojvodkyňa Meghan Markle žiari šťastím, no princ Harry sa možno preriekol: Narodí sa im dievčatko alebo chlapec?

Amal a Meghan sú si blízke už roky

Bratranec Georga Clooneyho, Ben Breslin sa pre spomínaný magazín vyjadril aj na adresu potenciálneho krstného otca týmito slovami: „Ja som za to... George by bol skvelý krstný otec, robil by úžasne čokoľvek, je to dobrý chlapík.“ No o tom, že by George a Amal mali byť jasnou voľbou Harryho a Meghan, svedčí aj fakt, že oba páry sú si veľmi blízke a je medzi nimi skutočné priateľstvo. To začalo najskôr medzi Amal a Meghan, keď bola ešte herečkou a mali veľa spoločných záujmov. Potom, čo predstavila princa Harryho nielen Amal, ale aj Georgovi, sa stali priatelia aj z nich dvoch. Amal bola dokonca tou, ktorá pomáhala Meghan usadiť sa v Londýne minulý rok. 

Neprehliadnite: Amal Clooney sa okrem starostlivosti o krásne dvojčatá stíha venovať aj tomuto: Krásna právnička neustále prekvapuje 

Nemuseli by byť jediní krstní rodičia 

Avšak aj napriek blízkemu priateľstvu a tomu, že by sa Clooneyovci stali krstnými rodičmi ich dieťaťa, nemuseli by byť jediní. Stačí sa pozrieť na príklad v podobe princa Louisa, syna princa Williama a vojvodkyne Kate, len pre porovnanie... Louis má až šesť krstných rodičov. Takže ešte nie je stále nič isté a uvidíme, ako sa rozhodne princ Harry a Meghan.

- Najčítanejšie -