Presunúť na hlavný obsah

Vojvodkyňa z Cambridge Kate Middleton: Túto povahovú vlastnosť nechce, aby jej deti po nej zdedili

Zahraničné celebrity

Dalo by sa oponovať, že gény vojvodkyne Kate Middleton a jej manžela, princa Williama, ktoré sa spojili v ich deťoch, sú veľmi silné a plné skrytých talentov. Avšak Kate odhaľuje jednu jej (ne)schopnosť, ktorú nechce, aby jedno z jej detí podedilo.

V jednej veci si Kate až tak neverí

Vojvodkyňa z Cambridge, Kate Middleton, nedávno poskytla rozhovor, o ktorom informuje aj internetový portál dailystar.co.uk. V ňom odpovedala aj na súkromné otázky týkajúce sa jej troch detí, Georga, Charlotte a Louisa. Kate prezradila aj to, že existuje jedna jej nie práve pre ňu lichotivá vlastnosť, ktorú nechce, aby jej deti podedili po nej. Tipnete si, v čom nie je podľa seba Kate až tak dobrá? 

Mohlo by vás zaujímať: Vojvodkyňa Kat Middleton nikdy nenosí túto jednu farbu: Všimli ste si tiež, prečo má vždy rozpustené vlasy? 

Kate a jazyky to k sebe veľmi nejde 

Deti Kate a Williama sú krásne a rozkošné. Po svojich rodičov aj talentované, no ako každý človek, všetci máme aj dobré aj zlé povahové vlastnosti či talenty. Zatiaľ čo jeden je talentovaný na jedno, druhý zase na iné. Takže aj o tom by sa dalo polemizovať. Vojvodkyňa Kate prezradila, čo nechce, aby jej deti po nej podedili. A síce to, že nemá, ľudovo povedané, hlavu na jazyky. 

Čítajte tiež: Nádherná Kate Middleton: Počas Vianoc si zakladá na jednej dôležitej veci, ktorá je milým gestom rodiny 

Sebakriticky sa priznala 

Pri nedávnej návšteve Talianska, ktorú absolvoval kráľovský pár spolu s deťmi, sa snažila vojvodkyňa Kate naučiť ich neformálny pozdrav „Ciao“. Hoci sa Kate snažila zapamätať si správnu výslovnosť toto slova, neuspela. Potom sebakriticky priznala, že s jazykmi si veľmi netyká a nie je v nich až taká dobrá: „Musím cvičiť jazyky, sú dosť zlé."

Neprehliadnite: Kate Middleton ako prísna mama: Princezná porušuje protokol, aby z jej detí nevyrástli "rozmaznanci."!

Vojvodkyňa dúfa, že jej deti budú mať lepšiu hlavu na jazyky

Kate tiež dodala, že dúfa, že jej deti v tomto nebudú po nej, a učiť sa cudzie jazyky bude pre ne akési prirodzenejšie. Na margo toho dodala: „Musím sa uistiť, že moje deti v tom budú lepšie než ja.“ Princ George sa dokonca začal učiť v škole už aj základy francúzskeho jazyka.

No ani ona nezaostáva a chce im ísť príkladom. Preto robí pokrok v oblasti, ktorá jej podľa vlastných slov až tak nejde a učí sa španielsky. Istý zdroj blízky jej okoliu potvrdil, že ju do tajov španielčiny zasväcuje aj ich kráľovská opatrovateľka španielskeho pôvodu, Maria Teresa Turrion Borrallo. 

Myslíte si aj vy ako vojvodkyňa Kate, že deťom treba ísť aj v takýchto veciach príkladom?

spolu hlasovalo 210 ľudí

Áno
199
Nie
11

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe