Presunúť na hlavný obsah

Dcéra Kate Middleton a princa Williama oslavuje prvý rok: Na koho sa podľa vás princezná Charlotte podobá viac?

Zahraničné celebrity

Princezná Charlotte oslavuje svoj prvý rok. Krásna dcérka princa WIilliama a Vojvodkyne z Cambridge rastie do krásy.

Ako z obrázka, tak vyzerá na najnovších snímkach ročná Charlotte, ktorá je druhým potomkom Williama a Kate. Spolu s takmer trojjročným Georgeom tvoria dokonalú rodinku, ktorá zároveň patrí v dnešnej  dobe jednoznačne medzi najsledovanejšiu. No obaja rodičia sa snažia vychovávať svoje deti mimo reflektorov kamier a fotoaprátov a obom vštepovať skutočné hodnoty už odmalička. I keď ide o budúcich dedičov trónu, ich matka Kate sa zároveň snaží dohliadať na to, aby boli obaja vychovaní ako každé iné dieťa.

Prečítajte si: Kate Middleton stredobodom pozornosti: Toto je jeden z najkrajších stylingov, aký predviedla

Obyčajná škôlka pre deti namiesto niekoľkých opatrovateliek alebo portréty detí, ktoré robí samotná Kate namiesto profesionálov sú dôkazom toho, že vojvodkyňa netúži po privilégiach, ktoré sú s rodinou spojené a namiesto toho chce dopriať svojim ratolestiam pokojné a „obyčajné“ detstvo. I keď starostlivosť o dve malé deti je náročná pre každého, princ Charles sa vyjadril, že mala Charlotte je snom každých rodičov. Na rozdiel od Georga vraj spí celé noci, tak si Kate môže oddýchnuť.  

Zdá sa, že tomu naozaj bude tak a Kate Middleton má čas popri dvoch ratolestiach aj oddychovať či venovať aj iným aktivitám. Napríklad aj foteniu do jedného z najznámejších magazínov sveta. Práve najnovšia titulná fotografia krásnej Kate v briskej verzii magazínu Vogue je opäť ukážkou a dôkazom toho, že vojvodkyňa žiari šťastím a spokojnosťou. 

Mohlo by vás zaujímať: Princeznička Kate Middleton a Williama spôsobila ošiaľ: Aký osud jej predpovedajú veštci?

Na koho sa vám princezná Charlotte podobá viac?

spolu hlasovalo 387 ľudí

na Kate
59

- Najčítanejšie -