Presunúť na hlavný obsah

Podvádza princ William Kate Middleton? Kráľovská rodina nie je zďaleka taká ideálna, ako si myslíme!

Zahraničné celebrity

O živote princeznej sníva nejedno malé dievča. Krásne róby, bohatstvo a moc na dosah, ale aj spoločenská prestíž je skutočne pre mnohých lákavá. Svoje o tom vie aj obľúbená ikona Kate Middleton. Život v kráľovskej rodine však nie je zďaleka taký idylický. Pozrite si, čo všetko musí trpieť!

 
Kate Middleton a princ William – ideálny pár, ktorý obdivujú milióny fanúšikov a priaznivcov po celom svete. Kým väčšina ju miluje, nájde sa aj jej najväčší neprajník, a to rovno v kráľovskej rodine!
 

Macocha Camilla Parker neskrýva nenávisť voči Kate Middleton a spustila vlnu pochybností o vernosti Princa Williama

Camilla Parker spojila princa Charlesa s milovanou Dianou, no za jej chrbtom bola jeho milenkou. Princezná Diana ju nikdy v láske nemala, čo potvrdzuje aj prezývka, akou ju volala - „Rotvajler“. Kate Middleton sa stala akousi novou náhradou princeznej Diany. Milióny ľudí po celom svete ju obdivujú a milujú pre jej prirodzenosť, krásu a sympatie. Niet sa čomu čudovať, že práve Kate je terčom nepríjemných narážok a správania sa Camilly Parker. Camilla si servítku pred ústa nedáva. Sarkastické poznámky, žiarlivosť a maximálna nechuť ku Kate zapríčili, že Kate sa spustili slzy. A dôvod? Camilla jej natárala krátko po ich svadbe a narodení malého princa Georga, že William ju určite podvádza. Má gény svojho otca (paradoxne manžela Camilly, teda princa Charlesa) a podobne ako on podvádzal Dianu, určite v jeho šľapajách bude pokračovať aj William.

Šialená Camilla chce, aby Kate dala urobiť DNA testy

Zdá sa, že kráľovská rodina nie je niekedy úplne v poriadku, o čo sa takmer vždy postará práve Camilla. Po tom, čo vyvolala v rodine rozbroje a napätú situáciu si vymslela ďalšie obvinenie. Tentokrát sa týka priamo Kate. Keďže jej nevyšla jedna teória, snaží sa za každú cenu rozvrátiť manželstvo Kate a Williama. Otvorene vyzvala Kate, aby dala urobiť testy otcovstva na základe DNA. Vyvolala špekulácie o tom, že malý princ George podľa nej nie je potomkom princa Williama, ale Kate ho má s niekým iným. Tento hysterický čin spôsobil v rodine veľké nezhody a samotný princ Charles sa za svoju manželku hanbí.
 

Tehotenstvo Kate Middleton nebolo samozrejmosťou, dlho totiž otehotnieť nevedela

Málokto vie, že predtým, ako bola tehotná, nevedela otehotnieť. Poradila jej až dcéra kráľovského lekára, ktorá mala rovnaký problém. Kate sa musela vzdať náročných športov, obľúbenú pizzu a gumenné medvedíky nahradila ovocím a zeleninou a dostala taktiež zákaz pitia kávy či akýchkoľvek alkoholických nápojov

Benefity pre kráľovskú opatrovateľku

Kate a William majú často povinnosti a cesty po celom svete a nie vždy môžu byť aj so svojím synčekom Georgom. Hľadali pre neho preto opatrovateľku, ktorá bude tejto rodine stále nablízku. Dôvera a zodpovednosť je preto neodmysliteľnou súčasťou. Stravu a ubytovanie bude mať v kráľovskom paláci, kde strávi 40 hodín týždenne a jej plat by mal byť 14 400 libier za rok, čo mesačne vychádza 1200 libier. Na plat opatrovateľky v takej vyspelej krajine ako je Veľká Británia je to celkom málo, odhliadnúc od toho, že ide o kráľovskú rodinu, ktorá by sa rozhodne mala reprezentovať v tom najlepšom svetle. Otázne je, či sa Kate a William nespoliehajú na to, že byť opatrovateľkou ich potomka má byť pre budúcu záujemkyňu skôr prestížou.
 

Myslíte si, že Camille sa podarí rozbiť manželstvo Kate a Williama?

spolu hlasovalo 2065 ľudí

Áno
5%
Nie
95%

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe