Presunúť na hlavný obsah

Fitness tréner Jennifer Lopez prezradil, ako to robí: Ak chcete schudnúť 7 kíl za mesiac, držte sa tohto pravidla

Feminity

Nabrali ste nejaké to kilo navyše? Nevadí. Máme pre vás doslova expresné riešenie, ako sa opäť vrátite k dokonalej figúre.

Hoci to znie ako sci-fi, je to fakt. Jennifer Lopez má pred 50-tkou, no telo jej závidia aj mnohé dvadsiatničky. Nič však nie je zadarmo. A táto žena to veľmi dobre vie. Presne preto sa o svoju figúru príkladne stará. 

Prečítajte si: Kráľovná Alžbeta II. pozvala matku Meghan na Vianoce ku nim: Rodina Kate takéto pozvanie nikdy nedostala

Táto kombinácia vás udrží fit roky

Jennifer nielen dodržiava špeciálny jedálniček, ale aj cvičí, venuje sa plávaniu, jóge a meditácii. Toto je vraj kombinácia na nezaplatenie. Dôležité totiž pri udržadní si figúry je, aby vaša psychika bola pozitívne naladená. Vtedy totiž všetko ide oveľa ľahšie. Aj napriek tomu, že kráska veľmi dobre vie, kedy, čo jesť, koľko sérií akých cvikov musí odcvičiť, občas sa stane aj jej, že zhreší a naberie nejaké to kilo navyše. Vtedy nedá dopustiť na radu svojho fitness trénera, ktorá je na nezaplatenie a dostane vás opäť do formy. 

Nepísané pravidlo, ktoré je kľúčové

Jedno je isté. Darmo budete jesť šalát s tuniakom a nič iné mesiac, ak ho zjete toľko, koľko sa vám žiada. Tak veru nezhodíte aj napriek tomu, že si myslíte, že jete vyvážene a zdravo. Fitness tréner známej krásky odporúča jesť malé porcie jedál 6 až 7-krát denne, s rovnakou pravidelnosťou. Takže dôležitá je na jednej strane samotná veľkosť porcie, na strane druhej časový sled, v ktorom si jedlo doprajete. Najideálnejší časový interval medzi jedlami sú maximálne dve hodiny. No a to čo máte na tanieri, by malo byť čo najmenej tepelne upravované. Ak si to osvojíte, skutočne dokážete zhodiť až 7 kíl počas mesiaca.

Mohlo by vás zaujímať: Vojvodkyňa Meghan porušila spoločenskú etiketu týmto gestom: Robí to ako jediná žena z kráľovskej rodiny

Doprajte si výlučne:

  • zeleninové šaláty

  • ovocie

  • ryby

Zabudnite na: 

  • potraviny obsahujúce škrob

  • rafinovaný cukor

  • pšenicu

  • mliečne výrobky

Pravidelný trojdňový detox

Aj keď má kráska takmer dokonalý jedálniček, predsa len si vždy v mesiaci dopraje detoxikačné tri dni. Vtedy je len ryžu a špenát a pije výlučne čistú vodu. Dokonca si nedopraje ani obľúbenú šálku kávy.  K tomu samozrejme musíte ako JLo makať vo fitku a večer si vždy zaplávať. To je vraj ideálna kombinácia, s ktorou pôjdu kilá dolu sami.

Prečítajte si: Speváčka Jennifer Lopez si užíva vianočnú pohodu: Pozrite sa, aký krásny stromček urobili jej deti

- Najčítanejšie -