Presunúť na hlavný obsah

Päť vecí, vďaka ktorým si udržíte iskru vo vzťahu: Na toto nedá dopustiť Victoria Beckham

Feminity

Hoci sa to vo vlnách showbiznisu veľmi nenosí, oni sú spolu už 19 rokov. Viete, čo je tajomstvom takmer idylického vzťahu manželov Beckhamovcov?

Obaja sú veľmi úspešní, žiadaní, sexi a a tvoria takmer dokonalý pár. Vyzerá to, že Victoria a David Beckhamovci sú jeden pre druhého stvorení. Dokonca aj popri deťoch im nerobí problém udrživať si iskru vo vzťahu. 

Prečítajte si: Kráľovná Alžbeta II. pozvala matku Meghan na Vianoce ku nim: Rodina Kate takéto pozvanie nikdy nedostala

Victoria a David Beckhamovci majú vzťah, aký im závidí množstvo hereckých kolegov, ale aj bežných ľudí. Sú spolu už 19 rokov a stále pôsobia ako čerstvo zamilovaní. Viete čo je tajnou ingredienciou ich manželstva? Nám sa to podarilo zistiť.

Na týchto 5 vecí nedá Victoria Beckham dopustiť:

1.Rešpekt, láska a smiech

Rešpekt a láska sú neodmysliteľnou súčasťou partnerského spolužitia. To je samozrejmé. Avšak, ak sa z manželstva vytratí humor a smiech je to podľa Victorie cesta do pekla. Preto by mali byť tieto tri veci vždy vyvážené a nemali by vo vzťahu chýbať. Spoločné zážitky a momenty sú totiž najviac. A oni to dobre vedia. 

2. Dodržiavanie kompromisov

Kľúčom k zdravému a dlhotrvajúcemu vzťahu je určite dodržiavanie kompromisov. Musíte sa vedieť jeden druhému prispôsobiť a zároveň to musí byť vo vyváženej rovine. 

3. Nikdy sa nevzdávajú

Nikdy sa nevzdávajú a vážia si, čo spolu vybudovali. Rodina je pre oboch základ. A aj v ťažších okamihoch sa vždy sústredili na to, aby prekonali prekážky. Vzdať sa a zahodiť, čo ste roky budovali je to najľahšie. Ale udržať všetko pokope, chce istú dávku odvahy. No a Victorii a Davidovi rozhodne nechýba. 

4. Chvíle osamote

Spoločné chvíle osamote sú jednoducho pre pár nevyhnutnosťou a akýmsi osobným rituálom. Aj keď svoje deti nadovšetko milujú, uvedomujú si, aké dôležité je byť tu v určitých chvíľach len jeden pre druhého. 

5. Dôvera

Dôvera je silné memento pre Victoriu a Davida, preto si na nej zakladajú. Ak by si neverili, už dávno by neboli spolu. Najmä, keď sú neustále pod drobnohľadom médií, uvedomujú si, aké je to pre nich dôležité. Nikdy sa nezameriavajú na hlúposti a preto  je im dobre. 

VIDEO: 5 vecí, na ktoré nedá Victoria Beckham vo vzťahu dopustiť

Mohlo by vás zaujímať: Vojvodkyňa Meghan porušila spoločenskú etiketu týmto gestom: Robí to ako jediná žena z kráľovskej rodiny

Pôsobia podľa Vás manželia Beckhamovci aj po 19 rokoch stále zamilovane?

spolu hlasovalo 118 ľudí

Áno
102
Nie
16

- Najčítanejšie -