Presunúť na hlavný obsah

Muži života sexi anjelikov z Victoria's Secret: Kto stojí po boku najnedostupnejších žien sveta?

Feminity

Muži po celom svete ich zbožňujú a obdivujú. Ich srdce však patrí len jednému. Pozrite si, s kým randia okúzľujúce krásky z Victoria's Secret.

Sú mladé, krásne a svet im leží pri nohách. Viete však, kto stojí po boku najkrajších žien sveta? Pozrite sa spolu s nami, s kým tvoria anjelici z Victoria’s Secret, ako inak sexi páriky.

 Mohlo by vás zaujímať Módna influencerka Chiara Ferragni ukázala dychberúci šatník: Je vo veľkosti malého butiku

Candice Swanepoel a Hermann Nicoli

Nežná plavovláska, Candice Swanepoel je so svojím partnerom už od roku 2005. A ich láska je skutočne ako z romantického filmu. Prvýkrát sa stretli, keď mala Candice sladkých 17. A viete kde to bolo? V najromantickejšom meste svete, v Paríži. Ich láska je skutočne hádam bez jedinej chybičky. Ide o jeden z mála párov showbiznisu, ktorý nesprevádzajú nejaké škandály. Dnes už sú rodičmi dvoh rozkošných ratolestí a žijú život ako z rozprávky. 

Romee Strijd a Laurens van Leeuwen

Krásna Romee Strijd tvorí pár s Laurens van Leeuwen už šesť rokov. A vyzerajú naozaj idylicky. Laurens je business konzultant, takže je časovo veľmi flexibilný. Práve jeho práca mu dovoľuje robiť Romee spoločnosť takmer po celom svete. Nič tak nebráni ich láske a ”klape” im to skvele aj napriek tomu, že sú takmer neustále spolu.

Behati Prinsloo a Adam Levine 

Adam Levine je manželom očarujúcej Behati Prinsloo od roku 2014. Majú spolu dve krásne dcérky a vyzerajú veľmi spokojne. Behati sa momentálne naplno venuje rodine a v oblasti kariéry si vyberá len skutočne zaujímavé a lukratívne ponuky. Vie totiž, že deti su malé len raz, preto chce byť s nimi čo najviac. 

Prečítajte si: Zvieracie motívy sú v kurze nielen na oblečení, ale aj v bytovom dizajne: Ako z nich neurobiť gýč?

Josephine Skriver a Alexander Deleon

Josephine Skriver a spevák Alexander Deleon sú spolu už 5 rokov. Spoznali sa v roku 2013 a odvtedy to vyzerá, že sú jeden pre druhého stvorení. Žijú v New Yorku a spoločné chvíle si veľmi užívajú. Snažia sa byť spolu čo najviac, aj keď obaja sú veľmi vyťažení. 

Bella Hadid a The Weekend

Spevák The Weekend a Bella Hadid majú skutočne veľmi dobrodružný vzťah. Niekoľkokrát sa rozišli a dali opäť dokopy. Niečo ich však k sebe veľmi ťahá, nakoľko sa ich cesta napokon vždy spojila. Zdá sa, že momentálne však prežívajú jedno z najkrajších období. Obaja totiž žiaria spokojnosťou a šťastím

Gigi Hadid a Zayn Malik

Spevák a krásna modelka majú síce celkom búrlivý vzťah, no o to intenzívnejší. Hoci sa v apríli rozišli, už na začiaktu júna boli opäť spolu. Vidieť, že stále majú jeden na druhého slabosť a život bez seba si nedokážu predstaviť. 

Jasmine Tookes a Juan David Borrero

Jasmine Tookes a Juan David Borrero žiaria spokojnosťou. Sú spolu len necelé dva roky a ich čerstvá zamilovanosť ich stále drží. Obaja vyzerajú veľmi spokojne. 

Martha Hunt a Jason McDonald

Oslnivá Martha Hunt a Jason McDonald tvoria pár od roku 2015. a bola to láska ako z románu. On bol fotograf, ona modelka a v okamihu vedeli, že sú jeden pre druhého stvorený. Navyše, veľmi im to spolu pristane.

Ktorému páru to podľa Vás najviac pristane?

spolu hlasovalo 277 ľudí

- Najčítanejšie -