Presunúť na hlavný obsah

Ženy, ktoré sú dlhodobo single, majú túto jednu vec spoločnú: Maličkosť, ktorá ich spája z nich robí výnimočné

Feminity

Hoci niekto považuje fakt, ak je žena dlhodobo single za zvláštny, vôbec to tak nemusí byť. Mnohé z nich na to majú skutočne pádne dôvody. Navyše, disponujú vlastnosťou, ktorá ich robí naozaj výnimočnými.

V dnešnej dobe je čoraz viac mladých, krásnych, inteligentných a samostatných žien single. Dôvod je pritom viac ako prostý. Muži sa ich jednoducho boj. A ony samy sú zase na opačnej strane častokrát veľmi náročné. Jedno je ale isté. Byť single, rozhodne nie je niečo, za čo sa treba hanbiť. Je to životná fáza alebo rozhodnutie, ku ktorému ste sa tieto ženy dopracovali. No a navyše, ak u nich tento stav pretrváva dlhodobo, má to aj malé plus. Všetky majú totiž jednu skvelú vlastnosť spoločnú. Naučili sa ju práve poča fázy, keď neboli vo vzťahu. 

Mohlo by vás zaujímať: Môj bývalý si začal s mojou najlepšou kamarátkou: Jeno gesto mi naznačovalo, že to spolu ťahali už skôr

Výhody, ktoré oceníte

Áno, single život má aj množstvo výhod, ktoré oceníte. V prvom rade si môžete robiť čokoľvek len chcete a kedy chcete. Nikto vás nenaháňa, nenapomína, nikomu sa nemusíte prispôsobovať. Ste pánom svojho času. Jednoducho máte slobodu. Môžete sa vzdelávať, kariérne rásť, cestovať, venovať sa koníčkom a  robiť všetko bez obmedzení. Tak si to užívajte.  

Čítajte tiež: Bola som jeho manželkou len polrok: Krátko po svadbe som objavila niečo, čím ma totálne vodil za nos

Vlastnosť, ktorú single životom nadobudnete

Vo všeobecnosti platí, že tieto ženy sú veľmi silné. Uvedomujú si vlastnú hodnotu, vnútornú silu, vedia kým sú. Majú jasno v tom, čo od života očakávajú a čo je pre ne dôležité. Bez ovplyvňovania druhej osoby. Navyše, ak tento stav trvá dlhšie, získavajú postupne zdravú sebaúctu. To je presne niečo, čo ich spája. A mnohým, ktoré vo vzťahu sú, táto vlastnosť chýba. Single život vás naučí, byť samostatnejšou a silnejšou. Ste totiž zodpovedná za každé svoje rozhodnutie a plne si to uvedomujete. No najmä, tým, že sebaúctu máte, nebudete ochotné prežiť svoj život s kýmkoľvek. Partnera si už vyberáte podľa určitých kritérií a to niekedy trvá naozaj dlhší čas. Stojí to ale rozhodne za to. 

Má podľa vás single život viac výhod alebo nevýhod?

spolu hlasovalo 357 ľudí

Výhod
284

- Najčítanejšie -