Presunúť na hlavný obsah

Môj bývalý si začal s mojou najlepšou kamarátkou: Jedno gesto mi naznačovalo, že to spolu ťahali už skôr

Partnerské vzťahy

Ruku na srdce, ktorá z nás si nemyslela, že jej sa to stať nemôže. Osud si však niekedy nevyberá a príde s nemalým prekvapením.

Romana mala vo vzťahu posledný rok problémy a namiesto romantických výletov si so svojím partnerom vymieňala ostré slová. Ospravedlňovala si to tým, že sa vo vzťahu háda každý a nič predsa nie je ideálne. Nemala dvadsať, aby si to myslela. Čím viac sa hádali, tým viac začínala byť frustrovaná a jej bútľavou vŕbou nebol nikto iný, než jej najlepšia priateľka. V tom čase však Romana netušila, že sa vyplakáva na pleciach niekomu, kto ju onedlho zraní ešte viac.

Čítajte tiež: Môj muž si na mne všimol malú zmenu, ktorá mi rozbila manželstvo: Nespravte rovnakú chybu ako ja

Od najlepšej kamarátky je to vždy rana pod pás

Romana priznala, že vzťah s jej mužom nebol práve ideálny, ale nikdy by jej nenapadlo, že to bude mať ešte ďalšie pokračovanie. Smerujúce k jej najlepšej kamarátke.

„S Mariánom sme mali dlhšie vo vzťahu problémy. Prekážalo mi, že príliš často vrážal peniaze do nevydarených biznisov a na rodinu nemyslel. Moja najlepšia kamarátka u nás trávila čoraz viac času, no nikdy čo i len nenaznačila, že by jej záležalo na tom, aby sme to ustáli,“ prezrádza Romana, ktorá si myslela, že jej najlepšia kamarátka Katka je len otrávená z toľkého počúvania o ich vzťahu. S odstupom času sa ukázalo, že bola bútľavou vŕbou. Nie priateľkinou, ale jej muža. 

Jedno gesto odhalilo ešte viac pravdy

Romana išla nakoniec vyskúšať bývať oddelene aj s ich spoločným 2-ročným synom do malého bytíku v centre mesta. Dlhodobé problémy spôsobili, že rozchod a odlúčenie nebrala tak bolestivo, ale ako vyrovnaná žena. 

Najťažšie bolo skĺbiť prácu s výchovou dieťaťa. Kým kedysi jej pomáhala práve kamarátka Tereza, zrazu bola tehotná aj ona a na Romanu už jej nezostávalo príliš času. Stretávanie preto obmedzili. Ako plynuli dni, Romana sa jedného dňa dozvedela, že Tereza je tehotná s jej bývalým mužom. Áno, presne s tým, kvôli ktorému jej vyplakávala. A ako sa to dozvedela? Prezradila ju fotografia na sociálnej sieti, na ktorej videla náznak hodiniek, ktoré nosil Marián. Bola to tvrdá rana pod pás. 

Neprehliadnite: Manžel mi zamlčal niečo, čo som mala vedieť skôr, než som si ho vzala: Tento moment mi zmenil vzťah

Romanu zavalila sprcha zmiešaných pocitov, pripadala si totálne k ničomu. Mala pocit, že ju všetci naokolo oklamali. Jedinou oporou a nádejou na šťastný život bol pre ňu dvojročný synček. Keď v noci zaspávala, hlavou sa jej mihla spomienka na to, keď raz sedeli u nich doma v obývačke. 

Marián povedal: „Podáš mi to, honey.“ Problém však bol, že to nepovedal Romane, ale Tereze. V ten moment im to prišlo vtipné a všetko sa uhralo na skutočne náhodu. Veď kto by tomu pripisoval nejakú dôležitosť, keď sa poznali už vyše troch rokov. Bolo to však gesto, ktoré nebola náhoda, jednoducho sa preriekol a jej to vtedy ani len neprišlo podozrivé, veď prečo by aj malo...

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe