Presunúť na hlavný obsah

Pol roka som pokukovala po trénerovi vo fitku, teraz tvoríme pár: Keby som urobila túto vec, viac by ma nechcel

Partnerské vzťahy

Ako to už po zime býva, začali sme s kamoškami opäť chodiť do fitka. Keďže sme sa presťahovali do inej časti mesta, zmenili sme aj posilňovňu, do ktorej sme predtým chodili. A dobre sme urobili...

Keďže sa mi páčia silní a vyšportovaní muži, už po príchode do posilky ma zaujal vysoký svalnatý chlap so sexi strniskom a veľkými dlaňami. Bol to tréner Oliver, ktorý tam máva individuálne hodiny s klientami. Potešila som sa, aspoň sa budem mať na koho počas cvičenia pozerať. 

Brala som ho za moju platonickú lásku

Vždy som sa nevedela dočkať ďalšieho tréningu, pretože som vedela, že tam bude aj on. Kamarátky už nemohli počúvať moje ódy o tom, ako veľmi ma ten človek priťahuje a vždy sa zo mňa smiali, aby som to už nechala tak. Keďže som usmievavý človek a rada zabávam svoje okolie, inak to nie je ani počas cvičenia. Dievčatám rozprávam komické zážitky či opisujem správy, ktoré mi chodia od mojich nápadníkov. Aj keď som sa stretávala s inými mužmi, vždy ma potešil pohľad na Olivera. Na môj vkus bol až príliš dokonalý a mimo moju ligu. Nejedna žena by si na základe jeho výzoru povedala, že ten má doma minimálne nejakú modelku. Považovala som ho za platonickú lásku, keďže bol pre mňa tak vzdialený ako Brad Pitt. 

Prečítajte si: Veta, ktorú potrebuje počuť každá zaneprázdnená žena od partnera: Ak si myslíte, že je to ľúbim ťa, mýlite sa

Usmial sa na mňa, keď som bola strapatá a spotená

Keď už sme tam chodili dlhšiu dobu, z ničoho nič mi raz pozdravil a usmial sa. Takmer som dostala šok. Nevedela som, že ma vôbec registruje a on mi dokonca venoval milý úsmev! A to som bola spotená, strapatá a s rozmazaným mejkapom. Nedalo mi to a našla som si ho na sociálnej sieti. Podľa jeho príspevkov vyzeral ako veselý chlap so skvelým zmyslom pre humor. Takže bol nielen príťažlivý, ale aj zábavný. Pre mňa vražedná kombinácia. 

V telefóne mi pípla správa

Raz, keď som bola cvičiť sama, sa mi prihovoril. Videl ma na festivale, a tak sme sa dali do reči. Odvtedy naše pohľady a úsmevy silneli. Uvažovala som nad tým, že mu napíšem, aj keď nie som zástankyňou toho, keď žena píše neznámemu chlapovi ako prvá. Povedala som si, že si to doma pokojne premyslím a napíšem mu, keď sa vrátim z práce domov. Varila som si večeru a pozerala jeho profil. Rozhodla som sa nenapísať mu. Bála som sa odmietnutia a chcela som aj naďalej chodiť do tej posilky, kedže mi jej poloha najviac vyhovovala. Zrazu mi zasvietila správa. Od neho! Neverila som vlastným očiam. Opäť sa mi potvrdilo, že sila pozitívnych myšlienok funguje. Stála som tam asi 5 minút a nechápala tomu, čo som videla. Smiala som sa a tešila.

Prečítajte si: Ako sa správa zamilovaný muž v znamení sebavedomého leva? Takého partnera by chcela každá žena

Bolo to najkrajšie rande za posledné roky

„Ahoj, tak konečne som ťa našiel. Prepáč, že som si na teba nikdy nevypýtal kontakt, ale nenabral som odvahu, keďže si bola vždy s partiou kamarátiek. Chcel som sa ťa opýtať, (prepáč, že takouto formou), či by si nešla so mnou na večeru,“ napísal mi Oliver na Instagram. Ako som sa neskôr dozvedela, našiel ma tam cez  moju kamarátku, ktorá lajkovala fotografie fitka, do ktorého sme chodili. Pozvanie som prijala a bolo to najkrajšie rande za uplynulé roky. Bolo nám spolu tak dobre, že sme ani nevedeli, ako nám tých päť a pol hodín ubehlo. Na konci som sa mu priznala s tým, že som mu chcela napísať, avšak v poslednej chvíli som si to rozmyslela. Oliver mi povedal, že som urobila dobre, pretože, keby som mu napísala ako prvá, v jeho očiach by som klesla a jeho pozvanie na rande by si rozmyslel. Od toho osudného rande sme stále spolu, veľa sa smejeme, milujeme a najlepšie na tom je to, že sa zaľúbil práve do môjho úsmevu a nákazlivého smiechu, ktorý sa rozliehal po celej posilňovni.  

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe