Presunúť na hlavný obsah

Náš trojuholník lásky sa stal pre moje manželstvo osudovým: Milenec to zle pochopil a povedal manželovi všetko

Feminity

To, že sa zo mňa stane jedného dňa milenka, by mi nenapadlo ani vo sne. A navyše, že mi vlastnou vinou takmer stroskotá manželstvo už vôbec nie. Aké je to, keď sa ocitneme na druhej strane?

"Nikdy som si nemyslela, že budem patriť do kategórie mileniek. Vždy som tieto ženy odsudzovala. No ja sama som si prešla niečím, čo by som z opačnej strany nechcela zažiť ani náhodou. A pritom to celé začalo absolútne nevinne," začína svoje rozprávanie Eva.

Prečítajte si tiež: Na Vianoce prišla mužovi tesne pred večerou SMS od neznámej ženy: Vyvolalo to doma hádku s takýmto koncom

Ak stratíte kúsok samej seba, ide o veľký problém

Eva bola vydatá 13 rokov. Jej manželstvo bolo ako každé iné. Občas prežívate najkrajšie okamihy a inokedy si pripadáte ako v najhoršej komédii. Také vzťahy jednoducho sú. Raz ste hore a raz dole. A s príchodom detí je to ešte o jeden level náročnejšie. Presne to zistila aj sympatická blondínka. "Keď sa nám narodila malá Laura, bola som tou najšťastnejšou ženou na svete. Išlo o vytúžené dieťatko, takže sme si ju od začiatku užívali. No v čase, keď začala malá chodiť do škôlky a ja opäť do práce, odrazu som si začala pripadať akási nepotrebná."Dovtedy som bola pracujúcou mamou na plný úväzok a odrazu som mala o povinnosť menej. Navyše, počas troch rokov, materskej a môjho homeofficu som nadobudla pocit, že môj manžel o mňa stráca záujem. Intimita medzi nami bola na bode mrazu a o sexe ani nemožno hovoriť. Začala som sa cítiť neatraktívna. Až do istého momentu. A ten vlastne zmenil úplne všetko. Od základov." 

Odrazu som získala to, čo som stratila

"Na detskom ihrisku som spoznala Emila. Išlo o učiteľa z Laurinej škôlky. Mal tam na starosti hodiny plávania. Bol veľmi milý, galantný a od prvého momentu ma zahŕňal najrôznejšími komplimentami a lichôtkami. Dodal môjmu nízkemu sebavedomiu v tom čase presne to, čo som potrebovala. Moje ego narástlo a ja som si pripadala znova ako žena.  Netrvalo dlho a naše kamarátstvo prerástlo do niečoho viac." Áno tušíte správne, Eva a Emil sa začali tajne stretávať. A neišlo len o obyčajný románik. Aspoň z jeho strany určite nie. Trvalo to celé 18 mesiacov, keď Eva pochopila, že to vlastne nechce. A rozhodla sa to s Emilom ukončiť. On to však videl inak.

Keď to druhá strana berie vážnejšie ako vy

Nakoľko bol Emil do Evy skutočne zaľúbený, chcel ju získať zakaždú cenu späť. A preto mu napadlo jediné riešenie. Stretol sa s jej manželom a všetko mu povedal. Dokonca aj svoju víziu toho, ako to bezbolestne vysvetliť malej Laure a aj to, že on jej chce byť ako druhý otec. "Toto som ani len netušila, že to plánuje. Povedal mi to až môj manžel doma. Čakal ma s pohárom vína a večerou a s kľudom Angličana sa ma opýtal, či mám milenca. V tej chvíli som cítila, že nemám čo zapierať, bolo mi jasné, že to musí vedieť. Len som netušila, čo všetko odhalil." Nasledujúce týždne chodila Eva s manželom na terapie. Obaja pochopili, že to bola chyba jedného aj druhého. Trvalo ti isý čas, no opäť si k sebe našli cestu. A boli si bližší ako kedykoľvek predtým. "Moja nevera zmenila moje manželstvo veľmi zásadne. A v určitom smere som rada, že sa to celé vôbec stalo."

Mohlo by vás zaujímať: Najviac milionárov sa vraj rodí v tomto znamení zverokruhu: Medzi ostatnými vyniká týmito vlastnosťami

Dokázali by ste odpustiť neveru?

spolu hlasovalo 581 ľudí

Áno
202
Nie
379

- Najčítanejšie -