Presunúť na hlavný obsah

Na toto by ste si mali dať vo vzťahu pozor podľa hviezd: Raci a Škorpióni by mali byť opatrní v oblasti dôvery

Feminity

Viete, čomu by ste sa mali v najbližšom období vyvarovať? Nám sa to podarilo odhaliť. Znamenia zverokruhu, totiž prezradia o vašom živote, na čo si treba dávať pozor.

Astrológia je vraj skvelým prostriedkom k sebapoznaniu. Odhaľuje nielen výzvy, ktorým v živote čelíme, ale aj oblasti vzťahov, v ktorých by sme mali byť opatrní. Pozrite sa spolu s nami, na čo by ste si podľa znamenia mali dať vo vzťahoch pozor.

Mohlo by vás zaujímať: Najviac milionárov sa vraj rodí v tomto znamení zverokruhu: Medzi ostatnými vyniká týmito vlastnosťami

Baran (21.03. - 20.04.)

Barani to tento rok nebudú mať vo vzťahoch úplne ružové. Môžu sa totiž stratiť vo svojich snoch a zároveň prídu aj spojenie s realitou. Ich prehnaná túžba po pozornosti, bude viesť k extrémnemu správaniu a postojoch voči partnerovi. 

Býk (21.04. - 21.05.)

Býci budú pravdepodobne tak trochu zneužívať svoju šľachetnosť, v skrytých pokusoch získať alebo kúpiť si lásku. To však len v prípade, že cítia, že sa im jej dostáva naozaj málo.

Blíženci (22.05. - 21.06.)

Blíženci by si vo svojich vzťahoch mali dať pozor na nestálosť a ”úlety”. Dobrodružstvá a túžbu po niečom novom, by mali zahodiť za hlavu. Inak totiž možno zistia, že stratia oveľa viac, akoby predpokladali. 

Rak (22.06. - 22.07.)

Raci by mali zvýšiť pozornosť, najmä čo sa dôvery týka. Svojou prehnanou láskou, potrebou kontroly nad ostatnými ich totiž môžu emocionálne vysávať. Napokon ich blízki môžu stratiť trpezlivosť a dôveru, ktorú si medzi sebou budovali a na ktorej ich vzťahy fungovali.

Lev (23.07. - 23.08.)

Levy sa môžu vo vzťahoch prejavovať príliš veľkou márnotratnosťou, aroganciou a sklonmi preháňať. A práve na tieto tri veci by ste si v komunikácii so svojim okolím a partnerom mali dať skutočne pozor. 

Panna (24.08. - 23.09.)

Panny sú známe tým, že v komunikácii s partnerom bývajú príliš kritické. SKrývajú však za tým svoje malé ego. Práve preto sa mnohokrát sami emocionálne zablokujú a boja sa urobiť akýkoľvek krok. A to z jediného dôvodu. Lebo majú strach, že by neboli dokonalí pre toho druhého.

Váhy (24.09. - 23.10.)

Váhy bývajú náladové a veľmi nerozhodné. Nemajú radi rozhodovanie a často ho nechávajú na iných ľuďoch, ktorých potom následne môžu kritizovať, ak sa im veci nedaria. Navyše sa často správajú veľmi majetnícki. Práve na to by si mali dať pozor. 

Škorpión (24.10. - 22.11.)

Najväčší oriešok vo vzťahoch Škorpiónov, býva žiarlivosť a s ňou spojená strata dôvery. Ak ste sa narodili v tomto znamení, presne na tomto by ste mali popracovať.

Strelec (23.11. - 21.12.)

Najslabšou stránkou vo vzťahoch Strelcov býva to, že sú prehnane kritickí a snažia sa mať toho druhého neustále pod kontrolou. Presne takto sa však medzi partnermi vytvára postupne citový odstup.

Prečítajte si tiež: Na Vianoce prišla mužovi tesne pred večerou SMS od neznámej ženy: Vyvolalo to doma hádku s takýmto koncom

Kozorožec (22.12. - 20.01.)

Kozorožci bývajú  vo vzťahoch až príliš arogantní a majetnícki. Tieto ich prejavy vychádzajú však z ich osobného pocitu menejcennosti a neistoty.

Vodnár (21.01. - 19.02.)

Veľkým problémom Vodnárov je, že ťažko odpúšťajú. Tento ich pocit sa veľmi často vnáša aj do partnerského a rodinného života. Nakoľko s ním nedokážu pracovať, spôsobuje im to množstvo problémov. 

Ryby (20.02. - 20.03.)

Citlivé Ryby príliš riešia všetko naokolo. Najmä to, čo si ostaní myslia. A v tejto bubline zabúdajú na tie skutočne podstatné veci. Práve to je ich veľký problém. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe