Presunúť na hlavný obsah

Toto je podľa mužov najvhodnejší čas usadiť sa a mať rodinu: Pozrite sa, čo je pre nich najdôležitejšie

Feminity

Áno aj muži sa chcú usadiť. V ich ponímaní to chce však správne načasovanie. Viete, čo je pre nich najdôležitejšie, aby sa pre tento krok rozhodli?

Túžite po svadbe, rodine, no muž po vašom boku sa akosi nevie stále rozhýbať? Nie, nefunguje to tak, že na neho budete neustále tlačiť a presadzovať svoje. Jediné, čo takto docielite je pravý opak. Verte, či nie, muži sa chcú rovnako ako vy usadiť. Potrebujú však na to vlastný priestor na rozhodutie. A k tomu aj niekoľko faktorov, ktoré ich definitívne áno, do značnej miery ovplyvnia. Pozrite sa spolu s nami, na čom im pri zakladaní rodiny naozaj záleží. 

Prečítajte si: Najpopulárnejšie mená pre chlapcov a dievčatká na rok 2019: Kto obhájil prvenstvo a kam smerujú trendy?

1. Zabezpečenie

Pri zakladaní si rodiny, si chcú byť muži jedným istí. Že sa o vás dokážu postarať. Je to zakorenené v ich osobnosti. Sami musia mať pocit, že vás dokážu zabezpečiť. A tento aspekt je pre nich nesmierne dôležitý. Jasné, je skvelé, ak obaja pracujete a vy sa dokážete o seba postarať. No chlap potrebuje vedieť, že on je ten, čo vedie v týchto záležitostiach prím. 

2. Istota

Skutočne je len málo pravdepodobné, že by vás požiadal o ruku po dvoch týžňoch randenia. Áno, stávajú sa aj také prípady, ale skôr je pravdepodobné v knižkách, či romantických filmoch ako v realite. Muž, ktorý sa s vami rozhodne prežiť život, chce mať istou. Istotu vo vás. Nielen v tom, že sa sa na vás môže spoľahnúť, ale musí vám dôverovať, mať vo vás oporu, obdivovateľku, milenku aj najlepšiu priateľku zároveň. A to po krátkej dobe dokáže zistiť málokto. Preto im trvá aspoň šesť mesiacov až rok, kým sa rozhodnú pred vami pokľaknúť. 

3. Dostatočné užitie si slobody

Hoci to nerady priznávame, je to tak. Muži potrebujú určitý čas, na vyskúšanie všetkého, čo ich láka. Ideálny model je samozrejme, aby to stihli, kým vás spoznajú, no nie vždy to tak je. Ak sa nachádzate v takejto situácii, buď by ste mu mali jednoducho splniť jeho priania, alebo mu nechať čas vyzrieť. Lebo vtedy ak niečo nenájde doma, snaží sa to hľadať inde. A vy s tým veru veľa nenarobíte. Práve preto mnohí muži považujú za ideálny vek na zakladanie si rodiny, až čas po 30 - tke. Zväčša už skúsili všetko, po čom túžili, užili si dostatok slobody a kariérne sa dostali tam kam chceli. Práve vtedy sa začnú zamýšľať nad tým, kam ďalej život posunúť a v jednoduchej rovnici im v markantnej väčšine prípadov vyjde založenie si rodiny. Ak teda hľadáte manžela a budúceho otca svojich detí, pozerajte sa skôr po týchto ročníkoch.  Samozrejme, česť výnimkám, no verte, že až tak veľa ich zasa nie je. 

Neprehliadnite: Podľa čínskeho kalendára bude rok 2019 v znamení prasaťa: Rok vášho narodenia prezradí, aká predpoveď vás čaká

Ktorý bod je podľa vás pre mužov najdôležitejší?

spolu hlasovalo 117 ľudí

- Najčítanejšie -