Presunúť na hlavný obsah

Vlastnosti, ktoré objavíte len v staršom milencovi: Tieto veci jednoducho ovláda lepšie než ten mladší

Sex a vzťahy

Nie každý muž dokáže byť aj skvelý milenec. O tom mnohé z nás vedia svoje... Avšak, ak je už reč o tých najlepších, skúsenosti našich čitateliek hovoria samy za seba. Starší milenec je lepší milenec. Vďaka akým vlastnostiam?

Muži sú vraj s vekom nielen atraktívnejší, ale aj žiadanejší. Dôkazom toho je, že súčasná mladá žena inklinuje mnohokrát práve k staršiemu partnerovi, v ktorom nachádza to, čo u mladšieho nie, aj čo sa týka posteľných záležitostí. 

Mohlo by vás zaujímať: Momenty, v ktorých nás dokážu naši muži aj po rokoch prekvapiť: Stačí, ak raz za čas urobia pre svoju ženu toto

Múdrosť a skúsenosť 

Mladší muži takpovediac skúšajú. Skúšajú, čo sa ich partnerke páči, nepáči, často chcú experimentovať, ale sami nevedia ako na to a často to aj komicky vypáli. Avšak starší muž má toto dávno za sebou  a  presne vie, čo má žena rada a čoho sa v posteli vyvarovať. Sú za tým roky skúseností a múdrosti, pretože už majú niečo odžité aj v tejto oblasti. 

Trpezlivosť

Čas u starších milencov nehrá rolu. Nemá sa kam ponáhľať, pretože vie, že keby to uponáhľal, jeho partnerka by bola možno aj sklamaná a v konečnom dôsledku by si to ani on tak neužil. „Mladší je možno vytrvalejší, ale ten starší vie, že trpezlivosť ruže prináša,“ hovorí s šibalským úsmevom Veronika. 

Čítajte tiež: Verný partner a perfektný mlenec: S týmto znamením vás čaká rozprávkový život

Nežnosť, romantickosť

Starší muž chce dopriať čas sebe, ale aj svojej partnerke, aby prežili niečo výnimočné, romantické. Preto je pozornejší a nežnejší. Venuje jej plnú pozornosť a dbá o to, aby si to užila rovnako ako on, ak nie viac. „Mala som mladšieho partnera, s ktorým bol sex ako boj o prežitie. Doslova. Niekedy som mala pocit, že si myslí, že sa mi dokonca aj tá drsnosť páči za každých okolností. Nehovorím, niekedy je len taký živočíšny sex na mieste a padne na úžitok, ale spravidla chcem tomu dopriať nielen čas, ale aj nežnosť, nejaký cit,“ objasňuje Lýdia. 

Kvalita

Zo skúseností starší muži dobre vedia, že ženy potrebujú viac času na to, aby sa dostali tak povediac do varu. Že to nie je o tom, že sa ide priamo na vec. Rovnako tiež vedia, že sex si ich partnerka o to viac užije, čím viac času venujú kvalitnej predohre. „O výdrži sa baviť nemusíme. Mladší muž skutočne vydrží viac a o chvíľu môže ísť takmer každý znova. Avšak kým on už finišoval, ja som sa ešte nedostala ani do varu. So starším mužom je to o niečom inom. Kladie dôraz na bozky, objatia, erotické masáže, úžasnú večeru s pohárom kvalitného vínka. A nesnaží sa len preto, že vie, že na konci tohto bude sex. Robí to aj preto, že vie, že na kvalite záleží viac než na kvantite, a sám to preferuje,“ konštatuje Milena. 

Neprehliadnite: Muži s takýmto správaním sa považujú za najcennejších partnerov: Máte takého doma aj vy? 

Podobnú skúsenosť, ale inými slovami opísala ďalšia naša čitateľka Radka takto: „Keď som mala v posteli mladšieho partnera, lietal po celom mojom tele, ale poriadne sa nevenoval žiadnej časti konkrétne. Starší prechádzal postupne od jednej časti k ďalšej až skončil tam, kde mal. Jednoducho zážitok ako má byť a predovšetkým žiadna kvalita na úkor kvantity,“ opisuje na záver Sára.

Máte aj vy tú skúsenosť, že starší muž je lepší milenec?

spolu hlasovalo 338 ľudí

Áno
301
Nie
37

 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus