Presunúť na hlavný obsah

Ženy narodené v týchto troch znameniach, sú snom každého muža: Tieto prednosti na nich milujú

Feminity

Niektoré ženy to u mužov majú oveľa jednoduchšie. A nič špeciálne pre to neurobili. Len sa narodili v znamení, ktoré spĺňa atribúty dokonalých vlastností, pre opačné pohlavie.

Sú očarujúce, krásne, starostlivé, milé, láskavé a ochotné podať vždy pomocnú ruku tomu, kto to naozaj potrebuje. No a navyše, sú snom každého muža. A to nielen pre vymenované vlastnosti, ale aj dve ďalšie, ktoré majú tieto ženy spoločné. Práve to ich robí v očiach mužov neodolateľné.

Prečítajte si: Ako sa správa zamilovaný muž v znamení sebavedomého leva? Takého partnera by chcela každá žena

Kombinácia tajomna a nežnosti

Aj vy sa pýtate o aké znamenia zverokruhu ide? Hovoríme o ženách narodených v znamení Býka, Leva a Strelca. Tajomnosť a nežnosť sú niečo, čím dostanú všetky tri naozaj každého chlapa. Nechajú sa rady dobýjať, milujú pozornosť a užívajú si, keď o nich muži môžu bojovať. Nikdy neprezradia o sebe všetko. Práve naopak. Nechávajú opačné pohlavie všetko o sebe objavovať. Od začiatku s mužmi hrajú akúsi hru, ktorá je však veľmi prirodzená a chlapov baví. Popri tom sú však veľmi nežné, pôsobia krehko a o to viac sú pre chlapov atraktívnejšie. Majú tendencie ich chrániť a byť tu pre ne za každých okolností. Sú citlivé na veci a ľudí vo svojom okolí, milujú krásu a harmóniu. 

Mohlo by vás zaujímať: Najlepšie manželky sa rodia v týchto znameniach: Pre tieto vlastnosti ich muži vedia oceniť

Nemajú rady zmeny

Nemajú však príliš v láske veľké zmeny a vychutnávajú si veci, na ktoré sú zvyknuté. Väčšinou sú pokojné a snažia sa vyhýbať hádkam. Ak ich však niekto naozaj naštve, môže sa pripraviť na ozajstnú búrku. Vo chvíli, že chcú niečo dosiahnuť, nájdu v sebe obrovskú silu a energiu pustiť sa do čohokoľvek.

Narodili ste sa v jednom z týchto znamení?

spolu hlasovalo 870 ľudí

Býk
326
Strelec
252
Lev
292

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus