Presunúť na hlavný obsah

Momenty, v ktorých nás dokážu naši muži aj po rokoch prekvapiť: Stačí, ak raz za čas urobia pre svoju ženu toto

Sex a vzťahy

Existujú situácie, ktoré, nás ženy, dokážu dostať do kolien. Ich hlavnými aktérmi sú naši muži a v tých chvíľach jednoducho vieme, prečo sme už roky s nimi...

To, ako sa správa k našej rodine, aj keď...

Keď je náš manžel či  partner milý k našim rodičom, sestre alebo ďalším členom našej rodiny, hoci vieme, že si ho už roky doberajú a chytajú za slovíčka. Alebo ich nemá príliš v obľube on, no napriek tomu ide s nami na návštevu, aj keď by radšej ostal sedieť doma: „Môj manžel nikdy nemal v láske sestrinho muža, preto sa sporadicky návštevám ich domu vyhýbal. Avšak raz sme sa preto škaredo pohádali a mali tichú domácnosť. Onedlho na to sa k nám ohlásili na návštevu oni a ja som si myslela, že sa zdekuje. Avšak manžel ma prekvapil a bol dokonalý hostiteľ. Naozaj som to ocenila,“ hovorí Mariana. Ak sa raz za čas takto pre nás „obetuje“, v našich očiach len stúpne, pretože to urobí z lásky k nám.

Mohlo by vás zaujímať: Muži na rovinu: Toto si myslia o ženách, ktoré mali viac sexuálnych partnerov

To, ako sa o všetko postará, keď sme choré

Keď sa o nás manžel či partner obetavo stará, varí a nosí nám čaje do postele a vývar na gauč, keď nás skolí chrípka. Pokojne preberie za nás domáce práce, pretože vie, že sme z neuprataného bytu celé nesvoje. No tam sa to nekončí. Napíše s deťmi domáce úlohy, vezme ich von, aby sme si oddýchli od hluku a mali pokoj. Jednoducho urobí všetko preto, aby bolo o domácnosť postarané a aby sme my mali čas sa z choroby rýchlo pozviechať. „Len žena v domácnosti s deťmi vie ako to pomôže, keď sa môže takto na manžela či partnera spoľahnúť. Keď v čase, kedy nám nie je najlepšie sa dokáže o všetko postarať a zastúpiť nás,“ pochvaľuje si Simona.

Keď absolvuje s nami niečo, čo sa mu nepáči

Tak rád by možno vo svojom voľnom čase po práci šiel s kamarátmi len tak na pivo na pokec o chlapských veciach. Ale vie, že sme mu už dávno hovorili o tom, že v našom meste je práve v ten večer tá skvelá divadelná komédia, na ktorú sme si brúsili už zuby. Keďže s nami doteraz odmietal na takéto podujatia chodiť, rozhodne sa to sám od seba absolvovať, aby nás potešil. Takže odvolá chlapské posedenie len preto, aby sme my dostali, po čom túžime. Skutočný prejav lásky, ktorý je pre nás neodolateľný. 

Čítajte tiež: Ženy, ktoré často v slabých chvíľkach vypisujú mužom: Zbystrite pozornosť, signalizuje to vo vzťahu dôležitú vec

Keď opäť pokazíme niečo, čo nám už xkrát vysvetľoval ako funguje

Keď nám náš manžel či partner xkrát vysvetlil, prečo nemôžeme ten nový moderný vysávač takto čistiť, lebo ho znehodnotíme, napriek tomu sa o to pokúsime s negatívnym výsledkom. Hoci sú z toho rozčarovaní a možno aj na nás nahnevaní, napriek tomu sa občas nad tým len pousmejú a my oceníme, že sa s nami nebudú hádať. Asi tušia, že hoci vieme, že majú pravdu, asi by sa s nami aj tak nedohádali :)

Neprehliadnite: Typy žien, ktoré patria u mužov do kategórie "nemám záujem": Týmto strácajú na svojej príťažlivosti

Keď žiarli aj po toľkých rokoch spoločného žitia

Keď povieme, že ideme na narodeninovú párty svojho dobrého kamaráta alebo na firemnú akciu a jemu je vrcholne nesympatický, pretože si myslí, že má na nás zálusk. Začne robiť na jeho adresu posmešné komentáre alebo sa rozčuľovať, no my sa v duchu nad tým len pousmejeme. Sme totiž rady, že aj po toľkých spoločných rokoch dokáže na nás žiarliť. „Keď sa to naposledy stalo môjmu manželovi, priala som si, aby sa tak prejavil častejšie. Bol taký neodolateľný, keď žiarlil a ja som sa cítila po dlhom čase taká dôležitá, že mu tak veľmi stále na mne záleží,“ prezrádza Martina.

 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus