Presunúť na hlavný obsah

Muži narovinu: Toto si myslia o ženách, ktoré mali viac sexuálnych partnerov

Feminity

Radíte sa do kategórie žien, ktorým istú dobu trvalo, kým našli toho pravého? Nám sa podarilo zistiť, aký názor majú muži na ženy, ktoré mali viacero sexuálnych partnerov. A definovali to skutočne veľmi priamo.

Hoci si často myslíme, že toto je doména mužov aj mnohé z nás podľahli čaru opačného pohlavia oveľa vickrát ako skutočne chceli alebo plánovali, kým našli toho pravého. Ak ho však odrazu máte po svojom boku, začnete váhať, či vyjsť s pravdu von a povedať mu presný počet mužov, ktorí boli vo vašom živote. Bojíte sa totiž ich reakcie. My sme sa aj za vás opýtali troch mužov, čo si mysli o ženách, ktoré mali viac ako 5 sexuálnach partnerov. 

Prečítajte si: Kolega randí s príťažlivými ženami napriek neatraktívnemu výzoru: Vďaka tomuto, jeho pozvanie neodmietnu

Naozaj je číslo podstatné?

A ste si mysleli, že im je to jedno, veľmi ste sa nemýlili. Väčšina mužov nepovažuje množstvo vašich neúspešných vzťahov za podstatné. ”Nevidím dôvod, prečo by som sa mal zamýšľať nad tým, koľko chlapov mala predo mnou. Všetci máme za sebou vydarené aj menej vydarené vzťahy, takže to sa jednoznačne nedá súdiť. Nezahujíma ma čo baba robí, ak je single, podstatné pre mňa je, ako sa správa, ak je vo vzťahu,” hovorí 32 ročný Edo.

”Nemyslím si, že ženu treba súdiť podľa počtu jej milencov. Ani ja nie som svätý a rozhodne som v živote nemal jednu ženu. Sám viem, že nájsť to čo v živote naozaj potrebujete je často komplikované. Ak ona nemá v úmysle súdiť mňa, cítim to rovnako. Na čo riešiť minulosť, ktorá je už za nami. Ak je v danej prítomnosti tu a len pre mňa, tak nie je o čom,” pokračuje 36 ročný Oliver.

”Absolútne ma nezaujíma, koľko mužov mala žena v živote, ak som v danom momente pre ňu jediný. Avšak ak by mala za sebou, čo ja viem, 50 - 60 sexuálnych partnerov, bolo by to prinajmenšom zvláštne. Ale takú som ešte veru nestretol. Pri tom počte by som sa už nad tým asi zamyslel, ale doteraz som veru nič také neriešil,” dodáva 29 ročný Ivan.

Mohlo by vás zaujímať: Kolega v práci mi neustále dvorí: Podstatný detail, však stále zamlčiava

Jednoducho nájsť v živote pravú lásku dá zabrať a ako vidíte aj naše polovičky to dobre poznajú. Tak čo, budete ich nabudúce hneď spovedať, ako na tom sú a priznáte aj svoj "počet"? Či radšej hodíte tieto veci za hlavu? My sme skôr za tú druhú možnosť. Veď na čo si život ešte viac komplikovať, no nie?

Mali ste problém svojej polovičke povedať, koľko mužov bolo vo Vašom živote?

spolu hlasovalo 284 ľudí

Áno
115
Nie
169

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus