Presunúť na hlavný obsah

Silvestrovská noc ma zmenila od základov: Stalo sa niečo, vďaka čomu som pochopila, o čom je skutočný život

Feminity

Oslava príchodu nového roka, znamenala pre Ellu aj celkom nový začiatok. Stalo sa totiž niečo, čo by jej nenapadlo ani v najtajnejších predstavách.

Ella nikdy nejako intenzívne neprežívala vianočné obdobie. Bolo to aj tým, že pred 15 rokmi v tom období stratila mamu. S jej odchodom, odišlo aj kúzlo Vianoc a oslavy Nového roka. Všetko sa však zmenilo vďaka jedinej silvestrovskej noci. 

Prečítajte si: Stretávala som sa s nádherným mužom: Kvôli tomuto podstatnému detailu som ho ďalej už nechcela vidieť

Keď sa vráti magické kúzlo

”Keď nás opustila moja mama, pripadala som si ako v najhoršom sne. Bolo to presne na Silvestra. Vtedy sa môj život a pohľad na neho zmenil od základov. Avšak ani len som netušila, že o 10 rokov neskôr bude práve tento deň jeden z mojich najšťastnejších,” začína svoje rozprávanie Ella. ”Pamätám sa ako keby to bolo dnes. Zavolala mi kolegyňa z práce, či nepôjdem s ňou a spoližiakmi z výšky na silvestrovskú chatu. Hoci som sa nezvykla takýchto akcií zúčastňovať, ani neviem prečo, ale prikývla som. Boli sme v malebnom mestečku v Talianskych Alpách a všetko malo akési zváštne čaro. Odrazu som si po rokoch pripadala ako v malom rozprávkove. A aj keď som do toho okamihu nemala šťastie na chlapov, práve tu sa všetko zmenilo. Prišla totiž moja platonická láska z detstva - Oliver. Trvalo necelých 5 dní, kedy sme zistili, že sa jeden druhému páčime už roky. Dali sme sa dokopy a ja som prežila tú najkrajšiu oslavu Nového roka, akú som si dokázala predstaviť. A to som ešte nevedela, aký súvenír mi zostane.”

Mohlo by vás zaujímať: Robila som letušku a bola som šokovaná zo správania kolegu pilota: Čerstvý otecko urobil niečo, na čo nezabudnem

Nič nie je náhoda

Po návrate domov nabral vzťah Elly a Olivera veľmi rýchly spád. Do dvoch týždňov sa k nej nasťahoval a ona si pripadala ako v romantickej komédii. Nedokázala uveriť tomu, že sa dali dokody. ”Bolo to skutočne magické a malo to svoje čaro. Ak niekoho tajne nosíte roky v srdci a máte pocit, že pre neho ste vzduch, no napakon zistíte, že to cítil rovnako roky, je to niečo neuveriteľné.” A to Ella ešte ani len netušila, že nosí pod srdcom Oliverovo dieťa. ”Naša prvá noc bola presne na Silvestra. A to bol aj okamih, kedy sme odhodili zábrany a vôbec nič neriešili. Preto presne vie, že práve vtedy sme počali malú Ellie. Pochopila som, že to nie je len taká náhoda. Keďže som veriaca, myslím si, že mi niekto tam hore chcel dať náhradu za moju mamu…”

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus