Presunúť na hlavný obsah

Aj keď vás nikdy nepodviedol, v hlave môže nosiť nepretržite inú ženu: Toto gesto alebo detail ho prezradí

Feminity

Považujete aj platonickú neveru za neveru? Niekedy predstavuje oveľa väčšie riziko ako tá skutočná...

Skočil do vzťahu s vami krátko po rozchode so svojou ex? A aj napriek tomu, že sa na vás pozerá zamilovanými očami, nešetrí romantickými vyznaniami lásky, máte pocit, že to nie je úplne úprimné? Možno máte pravdu. Stačí ak si začnete všímať tento malý detail, ktorý ho rozhodne prezradí. A vy zistíte na čom vlastne ste. Skutočne.

Mohlo by vás zaujímať: Ženám narodeným v tomto znamení sebavedomie naozaj nechýba: Vďaka týmto črtám to dotiahnu ďaleko

Aj srdce potrebuje citovú "regeneráciu"

Srdcu sa rozkázať nedá a ak má váš muž snov dlhodobo zlomené srdce, jedno je isté. Časom na to doplatíte vy. Každý potrebuje po ukončení vzťahu istý čas na citovú regeneráciu. A žiaľ v tomto období by ste nemali mať žiadnu známosť. Toto je však pravidlo, ktoré dodrživa minimum ľudí. Žiaľ, čas potrebný na spomínanú ”regeneráciu” sa nedá oklamať novým vzťahom. Po čase to totiž vďaka neuzavretým veciam z minulosti, jednoducho prestane klapať. To je isté. Preto ak máte po svojom boku muža, ktorý spĺňa tento model, spomaľte. Nechajte mu priestor a čas. To je jediné, čo pomôže a dokážete tým zázraky.

Neprehliadnite: Kľúč k dokonalej láske na základe čítania z dlane: Tieto prvky zodpovedajú za váš rešpekt a pochopenie partnera

Gesto, ktoré ho vždy prezradí

Pokiaľ sa vám však zdá, že aj s väčším časovým odstupom nedokáže na svoju ex zabudnúť, mali by ste začať konať. Základom je však zistiť, či sa skutočne nemýlite a on v podvedomí naozaj nosí niekoho iného alebo je to len "výplod" vašej fantázie. Pokiaľ však svoju bývalú lásku často spomína, hoci aj v negatívnom svetle, mali by ste zbystriť pozornosť. Ako asi tušíte, nie je to úplne "košér". Spomína ju nevedome, určite vám nechce týmto spôsob ubližovať. No je prirodzené, že sa vás to dotkne. Navyše ak napríklad vy spomeniete jeho bývalku a on v tej chvíli odrazu sklopí zrak alebo uhne pohľadom je to isté. Aj keď randí s vami, v hlave má stále ju. A to veru od neho nie je fér. Tak čo, všimli ste si na svojom miláčikovi túto jednu drobnosť? 

Všimli ste si na svojom partnerovi tento detail v správaní?

spolu hlasovalo 132 ľudí

Áno
71
Nie
61

- Najčítanejšie -