Presunúť na hlavný obsah

Typy žien, ktoré patria u mužov do kategórie „nemám záujem”: Týmto strácajú na svojej príťažlivosti

Feminity

Isté typy žien sa stávajú pre mužov menej atraktívnymi. A to len kvôli tejto jednej veci. Patríte k nim aj vy?

Niektoré povahové vlastnosti a črty na nás muži jednoducho nedokážu vystáť. A aj v prípade, že ich my považujema za nepostatné, pre nich hrajú významnú rolu. Pozrite sa spolu s nami, či aj vy patríte do tejto kategórie.

Mohlo by vás zaujímať: Ženám narodeným v tomto znamení sebavedomie naozaj nechýba: Vďaka týmto črtám to dotiahnu ďaleko

Vulgárny slovník

Nie, na rodovú rovnosť v tomto prípade jednoducho zabudnite. Muži naozaj nedokážu vystáť, ak majú ženy nevhodný slovník. Páči sa im, ak ste v ich očiach za dámu. To im pripadá sexi. Vulgarizmy v ústach ženy pre nich znejú neprirodzene a veľmi asexuálne. 

Feminizmus

Áno, byť ambicióznou je fajn. Mať svoje sny, predstavy a ideály tiež. Avšak, nemali by ste prehnane prezentovať len ženské záujmy a stavať ich na pomyselný piedestál. Je dôležité byť ženou so srdcom na správnom mieste.  Feministické postoje nie sú príťažlivé a muži ich nedokážu pochopiť. 

Nadradenosť a dôležitosť

Ak neustále prezentujete svoju samostatnosť, dôvtip, sebestačnosť a tvárite sa, že chlapa vlastne k životu nepotrebujete, presne to aj dosiahnete. Toto muži skutočne nemusia. Hrať sa na neporaziteľnú a tú čo nič a nikoho nepotrebuje, nie je ideálna cesta. Teda ak chcete zostať single áno, v inom prípade na takéto správanie radšej zabudnite. 

Neprehliadnite: Kľúč k dokonalej láske na základe čítania z dlane: Tieto prvky zodpovedajú za váš rešpekt a pochopenie partnera

Ktoré z týchto vlastností považujete za najviac asexuálne?

spolu hlasovalo 481 ľudí

Diskusia k článku

comments powered by Disqus