Presunúť na hlavný obsah

Svoju priateľku som priviedol prvýkrát domov na Vianoce: Rodičia to netušili a pripravili mi nemilé prekvapenie

Sex a vzťahy

Náš známy Karol sa rozhodol predstaviť svoju priateľku rodičom po prvýkrát na Vianoce. Keď však prišiel domov, nastala takáto nepríjemná situácia, ktorú musel vyriešiť.

Zdal sa to ako skvelý nápad 

Náš známy Karol (30) nám porozprával o svojom minuloročnom nepríjemnom zážitku, ktorý zažil so svojou priateľkou u svojich rodičov na Vianoce. Jeho rodičia bývali na východe Slovenska a on už dlhé roky od študentských čias v hlavnom meste. Preto sa videli viac menej len počas sviatkov. Keďže minuloročné Vianoce strávil na dovolenke v exotike, keďže bol ešte sám, tento rok sa rozhodol stráviť Vianoce v kruhu svojej rodiny už aj s priateľkou, ktorú mal asi pol roka a bol veľmi zaľúbený: „Moja priateľka Judita je skutočne veľmi rozumná, bezstarostná  a vôbec si nerobila hlavu z toho, že ju chcem vziať predstaviť rodičom prvýkrát práve na Vianoce. Naopak, rozprával som jej, akí sú rodičia  fajn ľudia, a ž budú určite radi, že som si konečne niekoho našiel a ešte k tomu strávime s nimi aj Vianoce. Tak sme sa tam vybrali,“ objasňuj na úvod náš známy, ktorý to pokladal za skvelý nápad. 

Mohlo by vás zaujímať: Na vianočnom večierku som podľahla šéfovi: Keď to zistila jeho žena, urobila niečo, čo nikto z nás nečakal

Hoci  si sadli, cítil, že niečo nie je v poriadku

Keď rodičia otvorili dvere domu, čakali len svojho syna. No bolo vidieť, že boli prekvapení aj z nečakanej návštevy v podobe ženy, synovej priateľky Judity. Jeho mama však počiatočné rozpaky prekonala a s Juditou sa zvítala: „Strávili sme spolu pekné dopoludnie a mama navarila chutný obed. Bolo vidieť, že Judita sa im páčila, dokonca mali s mamou aj nejaké spoločné záujmy. Potom prišla aj sestra  rodinou a zoznámil som ich spolu. Bolo to veľmi príjemné a videl som na Judite, že sa tiež cíti uvoľnene. No predsa len som mal z rodičov dojem, že čím viac sa blíži zajtrajší deň, Štedrý deň, sú akísi nervózni, čo nebývalo zvykom,“ pokračuje Karol. 

Čítajte tiež: Kamarátovi sa v bare prihovorila sympatická žena nad jeho level: Odbil ju z neuveriteľného dôvodu

Nemilé prekvapenie od rodičov 

Karolovi to nedalo, tak zašiel za rodičmi večer do izby a spýtal sa, či sa niečo deje. Jeho mama nakoniec vyrukovala s pravdou von. Vraj keďže nevedeli, že má už takú milú priateľku a dokonca, že ju privedie na Vianoce, rozhodli sa pozvať jeho starú lásku, ktorá sa vrátila zo zahraničia na sviatky domov, aby s nimi strávila Štedrý večer, nakoľko rodičov už nemala a rozhodla sa vrátiť a za našetrené peniaze prerobiť dom po nich. „Priznávam, najskôr som bol z toho rozčarovaný, dokonca trocha nehnevaný, pretože som vedel, že skutočným zámerom mojich rodičov bolo, že sa dáme s bývalou dokopy. Takže sme si všetci pripravili navzájom prekvapenie. Keď som nad tým rozmýšľal, napadla mi len jedna vec, ktorú možno urobiť. No musel som to prebrať najskôr s Juditou,“ hovorí ďalej Karol. 

Neprehliadnite: Na vianočný večierok som najskôr ani nechcela ísť: Ani vo sne by mi nenapadlo, že stretnem takéhoto muža 

Hoci to bolo nepríjemné, na niečo to bolo aj dobré

Karol povedal Judite, ako to vlastne je a bolo vidieť, že sa cíti nepríjemne. Tiež jej objasnil, že k bývalej určite už nič necíti, ale že keď ju už rodičia pozvali a ona nemá s kým Štedrý večer stráviť, nemá to srdce len tak to odvolať. A tiež nechce dostať mamu s otcom do nepríjemnej situácie: „Skutočne ma prekvapila. Hoci to naozaj nebolo príjemné, Judita to zvládla skvele. Nielenže sa tvárila nad vecou, ale ešte sa snažila byť milá aj k mojej bývalej. Nakoniec však dokonca vysvitlo, že bývalá už niekoho má, je zo zahraničia a má za ňou prísť na Silvestra. Takže, hoci sa rodičia postarali o nepríjemné prekvapenie, na niečo to bolo aj dobré. Len som sa utvrdil v tom, že mám p boku skvelú ženu, ktorá zbytočne nepreháňa a nakoniec sme na to ešte aj spomínali už so smiechom,“ dodáva na záver Karol.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe