Presunúť na hlavný obsah

Ženy, ktoré často v slabých chvíľkach vypisujú mužom: Zbystrite pozornosť, signalizuje to vo vzťahu dôležitú vec

Partnerské vzťahy

Aj vy patríte do tej skupiny žien, ktoré ak nie sú s partnerom, vkuse vypisujú správy cez Messenger či WhatsApp? Mali by ste zbystriť pozornosť, pretože to môže signalizovať vo vzťahu dôležitú vec.

Rozdiel je vo vašich pocitoch

Signalizuje takéto správanie vo vzťahu problém alebo je to len nezdravý zvyk? To záleží podľa toho, čo pri tom prežívate. Ak si píšete vzájomne hoci aj celý deň a máte si čo povedať, aj keď ste tvárou v tvár, respektíve veci, o ktorých ste si písali preberiete aj naživo, nejde o nič zvláštne. Problém však nastáva vtedy, keď sa cítite nesvoja potom, čo vám partner neodpíše. „Varovná červená vlajka je vztýčená vtedy, keď ste nervózna pritom, keď partner nereaguje kontinuálne na vaše správy. Tento typ potreby partnera, je nezdravý a znamená, že sa celý váš svet točí okolo partnera,“ varuje vzťahová expertka Erica Gordon pre Elite Daily.

Prečítajte si: Stretávala som sa s nádherným mužom: Kvôli tomuto podstatnému detailu som ho ďalej už nechcela vidieť

Je to spôsob precítenia lásky

Určite ste poučili o knihe Garyho Chapmana 5 jazykov lásky. Píše v ňom o tom, že každý človek potrebuje iné prejavy na to, aby sa cítil milovaný. U niekoho sú to fyzické dotyky, u niekoho dary, skutky a u iného pozornosť či slová uistenia. Ak patríte medzi tie typy, ktoré potrebujú od partnera pozornosť či slová uistenia, pretože ide o váš spôsob cítenia lásky, potom je to v poriadku. Teda, iba ak ste našli partnera, ktorý je na tom rovnako a neobťažuje ho vaše neustále vymieňanie správ.

Mohlo by vás zaujímať: Robila som letušku a bola som šokovaná zo správania kolegu pilota: Čerstvý otecko urobil niečo, na čo nezabudnem

Môže ísť o nedôveru

Vo väčšine prípadov však lipnutie na spravách od partnera môže signalizovať niečo iné. Potreba neustálej komunikácie je aj príznakom nedôvery vo vzťahu. „Ak ste si neistá a potrebujete neustále dostávať správy od partnera, aby ste mu dôverovali, mali by ste to brať ako znamenie, že by ste mali pracovať na sebe, na miesto toho, aby ste boli vo vzťahu,“ vysvetľuje Gordon. Nemôžete predsa stavať vzťah na tom, že ste sama sebou neistá a čakáte od vašej polovičky, aby to urobil za vás. Je potrebné byť najprv vyrovnaná a sebavedomá, až potom môže prisť do vašej blízkosti muž. Len vtedy je vzťah odkázaný na úspech. 

Píšete si s partnerom správy kontinuálne celý deň?

spolu hlasovalo 127 ľudí

Áno
27
Nie
100

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe