Presunúť na hlavný obsah

Muži otvorene: Toto očakávajú od dlhodobého vzťahu a nedokážu bez toho fungovať

Feminity

Viete, čo pri vás muža vašich snov skutočne udrží? Ak o neho nechcete prísť, zistite na čom mu skutočne záleží. A to z priamo z pravej ruky. Ako inak od mužov.

Mnohokrát sa ženám zdá, že muži jednoducho nie sú na dlhodobé vzťahy stavaní. Máme pocit, že ich svet je diametrálne rozdielny od toho nášho. A aj to, že viazať sa nie je práve ich veľmi silná stránka. Nemusíto tak však tak byť. Stačí len vedieť, čo ich v tom dlhodobom vzťahu naozaj udrží. My sme vyspovedali troch mužov, ktorí nám prezradili, čo je pre nich alfou a omegou ak majú vo vzťahu zotrvať. 

Prečítajte si tiež: Na Vianoce prišla mužovi tesne pred večerou SMS od neznámej ženy: Vyvolalo to doma hádku s takýmto koncom

Pokoj

”Áno je to tak. Vždy sa chcem domov vrátiť a cítiť, že ma tam čaká žena, ktorá ma miluje. A nie nejaká nervózna osoba, ktorá mi hneď na úvod začne vyčítať, že idem domov o hodinu neskôr. Toto je niečo, prečo som ochotný odísť aj od ženy, ktorú naozaj miljem. Mali by ste si uvedomiť, že pohoda, pokoj sú pre nás vo vzťahu veľmi dôležité. Zbytočne neriešte veci, bavte sa s nami narovinu a nie v hádankách. A uvidíte že ak to tak bude, my budeme chodiť domov o tú hodinu skôr,” hovorí 32 ročný Adam. 

Istota

Istota je pre nás tiež podstatná. Chceme vedieť, že sa na vás môžeme spoľahnúť, vieme vám dôverovať a že ste osoba, ktorá nás nezradí. Hoci trávime mnohokrát veľa času s kamarátmi, vo vás chceme mať oporu. Niekoho, kto tu pre nás bude vždy, keď to budeme potrebovať,” dodáva 36 ročný Emil. 

Intimita

”Intimita je niečo, čo potrebujeme k životu. Musíte sa nám rovnako ako po mesiaci, venovať aj po 15 rokoch. Ak to tak nie je, jednoducho odchádzame. Možno je to kruté, ale je to fakt. Nedokážeme fungovať vo vzťahu, v ktorom máme málo sexu. Prirodzene sa potom po ňom začneme obzerať inde. Ak sa totiž vytratí vášeň zo spálne, vytratí sa aj naša túžba niečo ďalej budovať. Sex k životu potrebujeme. Sme chlapi a ja veru nepoznám žiadneho, ktorý by tvrdil, že to tak nie je. A ak vám to náhodou aj povie, verte, že si výmýšľa,” hovorí 33 ročný Ondrej.  Tak čo dámy, ako ste na tom vy? Držíte sa týchto zásad?

Mohlo by vás zaujímať: Najviac milionárov sa vraj rodí v tomto znamení zverokruhu: Medzi ostatnými vyniká týmito vlastnosťami

Čo je podľa Vás vo vzťahu pre mužov najdôležitejšie?

spolu hlasovalo 262 ľudí

Pokoj
144
Istota
25


- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus