Presunúť na hlavný obsah

Muži narodení v tomto znamení si radi užívajú: Pozrite sa, od koho dlhodobý vzťah radšej neočakávajte

Feminity

Nuž, niektorí muži, jednoducho nie sú na dlhodobé vzťahy stavaní. A v určitom zmysle za to vlastne nemôžu. Ovplyvňuje ich totiž znamenie, v ktorom sa narodili. Ako je na tom vaša vyvolená polovička?

Pokiaľ veríte, že naše osudy a povahové črty ovplyvňuje aj znamenie zverokruhu, potom vás bude určite zaujímať, kto má veľké sklony k nevere a lákajú ho chvíľkové dobrodružstvá. 

Prečítajte si tiež: Na Vianoce prišla mužovi tesne pred večerou SMS od neznámej ženy: Vyvolalo to doma hádku s takýmto koncom

V milostných vzťahoch to s nimi nie je až také ružové

Sú zmyselní, milujú svoje pohodlie. Bývajú spoľahliví a lojálni. Radia sa medzi výborných plánovačov a vždy sa pozerajú najmä dopredu. Sú pripravení riešiť akékoľvek problémy a aj keď v živote spadnú, nemajú problém postaviť sa opäť na nohy. No predsa len v milostných vzťahoch to s nimi nie je až také ružové. Pýtate sa o kom hovoríme? Reč je o Baranoch.

Vpred ich ženie vášeň

Práve toto znamenie vo vzťahu poháňa najmä vášeň. A to je dôvod prečo im nerobí problém opustiť partnera pre iného, hoci aj len kvôli chvíľkovej známosti. Dobrodružstvá, adrenalín, pomyselné motýliky v bruchu im za to v akejkoľvek situácii stoja. Sú nezávislí, impulzívni, veľmi často konajú podľa pocitov a neriešia následky svojich činov. Žijú pre daný moment, preto majú často veľké množstvo partnerov, kým sa usadia. Žiaľ aj vtedy sa radi obzerajú a lovia v iných vodách. Ak ste sa teda čerstvo zaľúbili práve do Barana, predsa len zbystrite pozornosť a buďte trošku obozretnejšie. 

Mohlo by vás zaujímať: Najviac milionárov sa vraj rodí v tomto znamení zverokruhu: Medzi ostatnými vyniká týmito vlastnosťami

Majú podľa vás muži narodení v znamení Barana tendencie k nevere?

spolu hlasovalo 286 ľudí

- Najčítanejšie -