Presunúť na hlavný obsah

Pozrite sa, ktoré znamenia sa k sebe vôbec nehodia: Ste vo vzťahu podľa hviezd kompatibilní?

Feminity

Hľadáte lásku, no stále máte pocit, že akosi neprichádza? Možno ste len doteraz "lovili" v zlých vodách. Niektoré znamenia sa k sebe totiž vôbec nehodia. Ako je to s vami a vašou aktuálnou polovičkou?

Naozaj je muž po vašom boku vašou spriaznenou dušou? Čo myslíte, prajú vám v láske aj hviezdy? Nám sa to podarilo odhaliť. Zistite spolu s nami, ako to s vami a vašou polovičkou vyzerá. 

Prečítajte si tiež: Na Vianoce prišla mužovi tesne pred večerou SMS od neznámej ženy: Vyvolalo to doma hádku s takýmto koncom

Baran (21. 3. - 20. 4.)

Ak ste sa narodili v znamení Barana, rozhodne by ste si za životného partnera nemali vyberať Ryby, či Pannu. Vaše vodcovské a tvrdohlavé správanie, s racionálnym uvažovaním týchto dvoch znamení v žiadnom prípade nejde dokopy. 

Býk (21. 4. - 20. 5.)

Blíženci či Lev sa podľa hviezd veru po boku dominantného Býka veľmi neohrejú. Rovnako je to aj v prípade Vodnára. 

Blíženci (21. 5. - 21. 6.)

Kvôli svojej komplikovanej povahe si toto znamenie príliš nesadne s citlivými Rybami, či opatrným Kozorožcom. Ich búrlivý štýl života, nie je pre povahy týchto dvoch znamení príliš stavaný. 

Mohlo by vás zaujímať: Najviac milionárov sa vraj rodí v tomto znamení zverokruhu: Medzi ostatnými vyniká týmito vlastnosťami

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Raci by si mali dať pozor na spojenie s veľmi odvážnym a svojským Baranom, či nestálymi Váhami. Je totiž len naozaj málo pravdepodobné, že by toto spojenie mohlo fungovať. 

Lev (23. 7. - 23. 8.)

Levy sú známi tým, že sa za každých okolností snažia byť stredobodom pozornosti. Práve preto nie je veľmi šťastné, ak sa dajú dokopy s Pannou, či excentrickým Škorpiónom. 

Panna (24. 8. - 23. 9.)

Hoci vzájomná príťažlivosť medzi Pannou a Strelcom je častokrát skutočne markantná, tieto dve znamenia nejdú veru dokopy. Sú totiž natoľko odlišné, že povahové rozdiely, ktoré sa neskôr prejavia, nedokážu spoločne prekonať. 

Váhy (24. 9. - 23. 10.)

Neisté Váhy si sadnú takmer s každým okrem Býka. Teda, čo sa dlhodobého vzťahu týka. Ako krátkodobá známosť to môže fungovať. Na manželstvo to však v tomto prípade podľa hviezd nie je ideálna kombinácia. 

Škorpión (24. 10. - 22. 11.)

Márnomyseľní Škorpióni by si nemali vzťah plánovať s Vodnármi, Levom a ani Blížencami. Ich povahové črty sú totiž skutočne rozdielne. 

Strelec (23. 11. - 21. 12.)

Dobrodružný Strelec si vo vzťahu veľmi nesadne so svojským Škorpiónom ani rodinne založeným Rakom. Strelec totiž miluje slobodu. Preto práve tieto dvojice nikdy nebudú tvoriť ideálny pár. Ako je to s vami, hodíte sa podľa hviezd dokopy so svojim partnerom? Alebo na tieto veci neveríte?

Čo vám vyšlo, hodíte sa k sebe podľa hviezd?

spolu hlasovalo 927 ľudí

Áno
302
Nie
625

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus