Presunúť na hlavný obsah

Mala som podozrenie, že môj muž je tajne na zoznamke: Falošný profil ma priviedol k tomu, čo alebo koho tam hľadal

Partnerské vzťahy

Dnešná doba je na vzťahy veľmi krehká a čo si budeme hovoriť, prsty v tom má aj internet ako taký. Stačí tak málo a hneď ste v spojení s kýmkoľvek, kto sa vám podľa fotky zapáči.

Ak ste doteraz nemali v milostnom živote problém a muž sa vám otočí chrbtom z ničoho nič, je to minimálne podozrivé. To sa stalo aj našej čitateľke Natálii (27), ktorá mala istý čas podozrenie, že jej muž je za jej chrbtom na vzťahovej zoznamke. Zrejme naňho prišla kríza stredného veku, pretože bol od nej o 13 rokov starší. A to vyvoláva isté obavy. 

Prečítajte si: Darček, ktorý som dala svojmu manželovi napokon odhalil jeho neveru: Toto bol ten moment, keď som to zistila

Na to, aby muž zamaskoval stopy po nevere používa jednoduchú, ale veľmi prekuknuteľnú taktiku. Dookola opakuje tú istú vec, avšak inými spôsobmi, aby vás ubezpečil, že „naozaj“, ale „naozaj“ hovorí pravdu. Zúfalé situácie vedú k zúfalým činom a Natália sa preto rozhodla, že sa skúsi pozrieť na jednu z najpopulárnejších zoznamiek. Viac už však čítajte jej slová. 

Vytvorila som si falošný účet s takouto identitou

Neznášam zoznamky a nech sú akékoľvek trendy, pre mňa je to niečo, kde by som si rozhodne nehľadala muža pre spoločnú budúcnosť. Musela som však v sebe niečo prelomiť, aby som zistila, či sa na nej nachádza aj môj muž, niečo v podvedomí mi totiž hovorilo, že áno. Ženy sú už raz také a majú akýsi šiesty zmysel, čo sa potvrdilo aj mne. 
Vytvorila som si falošný profil s falošnou identitou. Čo sa týka podoby, snažila som si vybrať vzhľad ženy, ktorý bol typovo podobný mne. Zvyšovalo to totiž šance, že sa môj muž chytí do pasce rýchlejšie. Nestalo sa tak a tak som musela prejsť na plán B.

Musela som viesť paralelný život

Ako žena s falošným profilom som sa rozhodla osloviť ja jeho a urobiť tak prvý krok. Nechytil sa však hneď a mňa na chvíľu prepadla predstava, že ma môže ľahko odhaliť, ale to boli len paranoje. Neskôr odpísal, ale bol na slovo skúpy. Skúsila som ho podpichovať, začať flirtovať a chvíľu sa zdalo, že ho to baví tiež.  Bolo pre mňa ťažké žiť paralelný život. Musela som sa tváriť nenápadne a v reálnom vzťahu predstierať, že je všetko v poriadku. Aj keď som už v tom čase vedela, že si na zoznamke zrejme píše s viacerými. 

Dozvedela som sa o sebe nemilú pravdu

Neskôr sa však odmlčal a tak som mu po pár dňoch napísala znovu. Vtedy sa už jeho správanie ku mne zmenilo na nepoznanie a zostal o mnoho viac chladný. Opäť som si myslela, že neviem klamať a zrejme tuší, kto sa za týmto fejkovým profilom skrýva. 
Po pár dňoch prišla správa, kde sa ma vyhýbavo snažil istým spôsobom ukončiť. Nerozumela som prečo, tajne som dúfala, že mi napíše niečo v zmysle, že má ženu, ktorú miluje. Zrejme som bola poriadne naivná. 
Potom to z neho vyšlo a povedal mi, že hľadá prekvapenie pre svoju partnerku, v preklade, pohľadnú ženu, ktorej by neprekážalo byť traja. Dodal tiež to, že nech sa nehnevám, ale jeho vkus je úplne iný a fyzickým vzhľadom nezodpovedám tomu, čo ho vzrušuje...

Neprehliadnite: Toto nemôže myslieť vážne: Manžel odišiel na služobku, na niečo však pred odchodom zabudol a to ho prezradilo

Pochopila som, že na jednej strane chce okoreniť náš milostný život, na strane druhej som sa takto dozvedela, že jeho vkus je vlastne presný opak toho, ako vyzerám ja a doteraz som to ani len netušila.  Odvtedy sa v posteli s ním nedokážem uvoľniť a dokonca ani nikdy neprišiel s návrhom, že by sa mu to páčilo v trojici. Obávam sa preto, že to tak robí za mojím chrbtom, no nemám žiadny dôkaz a nechcem si zničiť vzťah len kvôli tomu, že to niekde na zoznamke anonymne napísal. Muži totiž niekedy natárajú hlúposti, aj keď to tak v skutočnosti nemyslia...

- Najčítanejšie -