Presunúť na hlavný obsah

Darček, ktorý som dala svojmu manželovi napokon odhalil jeho neveru: Toto bol ten moment, keď som to zistila

Partnerské vzťahy

Málokto by si pomyslel, že aj taká nevinná vec ako darček pre manžela dokáže napokon odhaliť jeho neveru. Naša čitateľka Andrea zažila poriadny šok. Ste zvedaví, o aký darček išlo a čo sa vlastne udialo?

Som je relatívne kariérne úspešná žena krátko pred 40-tkou pracujúca vo finančnom sektore. Keď nie je moja myseľ zaneprázdnená číslami, je zaneprázdnená číslami, ktoré „do seba dávam“. Skrátka aj napriek tomu, že mám väčšinou plný kalendár, snažím sa byť fit a čo najviac dbať o svoje zdravie a to až v takej miere, že neustále počítam svoj denný príjem kalóriií. Láska môjho života, muž, za ktorého som 6 rokov vydatá, môj životný štýl podporuje a dobrovoľne sa v ňom angažuje. Nemáme deti, ani sme nikdy žiadne neplánovali.

Prečítajte si: Toto nemôže myslieť vážne: Manžel odišiel na služobku, na niečo však pred odchodom zabudol a to ho prezradilo

Keď sme spolu prestali pracovať, nemali sme na seba čas

Ja a môj manžel sme v minulosti pracovali v rovnakej firme, on tvrdo pracoval, aby sa vyšplhal na miesto výkonného riaditeľa, a preto je už roky na rovnakom mieste. Ja som však odišla ku konkurencii hlavne kvôli vyššiemu platu. 
V momente, keď sme spolu prestali pracovať, začala som mať pocit, že sme takmer vôbec na seba nemali čas – stále to bol buď on alebo ja, čo sme museli robiť nadčasy. Po niekoľkých pohároch šampanského počas posledného Silvestra sme sa dohodli, že jedným z našich predsavzatí bude začať spolu cvičiť. Odjakživa sme boli blázni do zdravého životného štýlu a spoločné navštevovanie fitka nám prišlo ako fajn bonus, vďaka čomu by sme navyše trávili spolu viac času.
Zo začiatku som si naivne myslela, že nás toto rozhodnutie viac spojilo. Bola to fakt zábava! Keď sa blížil Valentín, napadlo mi, že nám zadovážim „inteligentné hodinky ako dokonalý „matching“ doplnok. Vyzerali úplne elegantne a futuristicky a mohli sme tak mať medzi sebou malú súťaž, kto počas týždňa spáli viac kalórií.

Keď ten deň prišiel, rozhodli sme sa ísť na večeru a osláviť tak našu lásku. Po tom, čo sme si objednali víno a jedlo, hanblivo som svojmu manželovi posunula minimalistickú bielu krabičku. Oči sa mu rozžiarili ako malému chlapcovi v obchode so sladkosťami a za okamih si už na zápästí prispôsoboval svoju novú hračku. Zvyšok večera je minulosť, bol naozaj krásny.
Hodinky sa jednoznačne vyplatili! Obidvaja sme sa tešili na piatkové večery, až si porovnáme naše výsledky. A musím povedať, že ma to motivovalo cvičiť ešte viac, len aby som mohla manželovi ukázať lepšie výsledky. Svojím spôsobom to bolo tak detinské, že som mala pocit, akoby som s ním randila počas strednej školy.

Všetko dobré sa raz skončí a tak sa skončilo aj toto

Začala som si všímať, že moja polovička nejakým spôsobom spaľovala príliš veľa kalórií počas takých dní, kedy musel neskoro do večera ostať v kancelárii. On sa mi len vysmial a tvrdil, že kvôli stresu v práci sa doslova potí. Mne však táto výhovorka neprišla vtipná. Niekoľko z mojich kamošiek umocnilo moje pochybnosti, ktoré tvrdili, že ma pravdepodobne podvádza a že som príliš zaslepená láskou, aby som si to priznala. Ako dobrá manželka som stále odmietala uveriť, aj keď mi môj inštinkt napovedal inak.

Jeden piatok všetko odhalil a zmenil

Napriek tomu mi v jeden z ďalších piatkov manžel zavolal a oznámil, že práve podpísal dôležitú zmluvu s jedným z jeho klientov, a že by sme to mali osláviť. O chvíľu na to sa objavil vo dverách s fľašou šampanského a kým som sa spamätala, odniesol ma do spálne. Najprv na posteľ hodil mňa, potom svoj mobil, pobozkal ma a povedal, že potrebuje rýchlu sprchu. Natešená z toho momentu som siahla po jeho telefóne, aby som si pozrela náš týždňový prehľad kalórií, stále sa usmievajúc. Dvakrát som stlačila „home“ tlačidlo a manželov smartfón hneď ukázal všetky aplikácie, ktoré nedávno otvoril. A tam bol dôkaz toho, čoho som sa najviac bála. Jeho prehliadač bol otvorený na jednej z tých zoznamiek, kde ľudia vyhľadávajú aférky. Už bol odhlásený, ale očividne to používal. Všetko do seba zapadlo.

Mohlo by vás zaujímať: Môj muž so mnou takmer dva roky odmietal akúkoľvek intimitu v spálni: A nie, dôvodom nebola nevera

Odvtedy sa správame ako susedia

Radosť z tej noci bola samozrejme hneď preč. Môj manžel a ja sa odvtedy správame ako susedia. Ospravedlnil sa mi tisíckrát, ale ja sa stále neviem dokopať k rozhodnutiu, či stojí za to bojovať o naše manželstvo a či mu vôbec budem schopná odpustiť. Hovorí sa, že všetko raz vypláva na povrch, ale nikdy by som si nepomyslela, že o nevere zistím vďaka prístroju na počítanie kalórií. Asi si nikdy nemôžeme byť istí, čo má pre nás život pripravené.

- Najčítanejšie -