Presunúť na hlavný obsah

Mal dokonalú manželku, napriek tomu ju podvádzal s horšími: V zúfalstve urobila niečo, čím iba priliala olej do ohňa

Partnerské vzťahy

Ženy sa vyrovnávajú s neverou rôznymi spôsobmi a nie vždy sa podarí túto ťažkú situáciu partnerom ustáť. To, čo urobila Michaela, neodporúčame však nikomu.

Michaela mala vždy zálusk na úspešných podnikateľov, ktorí mali svoje postavenie v spoločnosti. Tak, ako každá žena, aj ona chcela mať istotu, že o jej rodinu bude v budúcnosti dobre postarané. Netajila sa tým, že si chce nájsť bohatého muža a nakoniec sa jej to, za čím si išla, aj podarilo.

Prečítajte si: Bola som jeho manželkou len polrok: Krátko po svadbe som objavila niečo, čím ma totálne vodil za nos

Život v zlatej klientke si „vysnívala“

Dvadsaťsedem ročná Michaela  sa netajila ani tým, že celý život túžila po tom mať dieťa a byť mamou na plný úväzok. V mladosti pracovala ako hosteska, ale reálnu prácu nikdy nemala. Jej muž jej doprial, aby mohla byť len doma a celkom mu vyhovovalo, že nemá doma nervóznu ženu, ktorá príde z práce a všetku zlosť na šéfa si vylieva skôr na neho a dieťa. Napriek tomu Michaela veľakrát nestíhala a v domácnosti jej pomáhala jedna pani ako au parka. 

„Keď sa nám s Marošom narodilo dieťa, znamenalo to pre mňa delenie sa o čas práve s naším potomkom. Nieže by mi to vadilo, to vôbec, ale bolo to odrazu iné a keď som chcela niekam ísť, manžel bol neustále v práci a potrebovala som skrátka niekoho, kto mi s tým pomôže,“ vysvetľuje dôvod, prečo mala na výpomoc v domácnosti túto pani. 

Michaela bola svojím vzhľadom a tým, ako ju vnímajú ostatní, doslova posadnutá. Chcela, aby o nej bola tá najlepšia mienka, nielen ako o žene, ale aj ako o matke. Táto upätosť sa však míňala realite. Naoko to tak možno pre mnohých mohlo pôsobiť, v skutočnosti nebola práve obetavou matkou, jediné, o čo jej išlo, bola ona sama. Jednoducho bola egocentrik a jej najbližší občas mali pocit, že dieťa má len na pripútanie si muža a preto, že „sa to patrí“.

Bola dokonalá, no v spálni im to neklapalo

Dlhé štíhle nohy, krásne vypnuté prsia, vždy dokonale vyfúkané vlasy a make-up či manikúra zladená podľa aktuálnych trendov a obdobia. Chcela byť pre svojho muža tou najdokonalejšou manželkou. Čím viac sa však o to snažila, neuvedomovala si, že tým viac sa mu vzďaľuje.  „Áno, je pravda, že v posteli mal Maroš problém s vyvrcholením. Celý čas som to však pripisovala tomu, že má stresujúcu prácu, pretože nevyzeral, že by si to neužíval,“ spomína Michaela. 

Medzi ľuďmi sa však šepkalo, že jej manžel má celkom slušné množstvo mileniek, každú chvíľu inú. Ak by ste ich však na pohľad porovnali s jeho manželkou Michaelou, nechápali by ste, ako môže (pre niekoho vysnívanú) ženu vymeniť za takéto „kusy“. Tie ženy jej nesiahali ani po členky a tí, ktorí o tom vedeli, sa často chytali za hlavu, ako mohol s touto, ako mohol s tamtou. Pravda však bola taká, že Maroša prílišná dokonalosť jeho manželky vôbec nevzrušovala. Nemohol za to, jednoducho to, čo mu chýbalo doma, hľadal niekde inde. 

Neprehliadnite: Vždy, keď sa táto žena objavila v živote môjho muža, ostal vykoľajený: Po rokoch som sa konečne dozvedela pravdu

Nepochopiteľný krok, ktorým len priliala olej do ohňa

Ako to už býva, Michaela sa o nevere dozvedela ako posledná, vedeli to už všetci naokolo. Nechcela sa však zmieriť s tým, že by kvôli takýmto obyčajným „jednorázovkám“ malo stroskotať jej manželstvo. Brala to ako klasické popálenie a to, že to robí každý chlap. Stále si však neuvedomovala, že problém je v nej a v tom, že až príliš rieši svoj vzhľad, seba a všetko vyžarovanie sa z nej vytratilo. 

Maroš sa jedného dňa dozvedel, že čakajú druhé dieťa, no chlad, ktorý panoval v ich vzťahu, pokračoval napriek tomu naďalej. Keď dovŕšilo ich dieťa rok, vzťah sa nepodarilo udržať a Michaela tak zostala s dvoma malými deťmi sama. Maroša už nepriťahovala a prišla mu jednoducho vekom ako čoraz viac prázdna nádoba... Bola jednoducho posadnutá svojou osobou a o rodinu jej až tak nešlo.

- Najčítanejšie -