Presunúť na hlavný obsah

Moja sestra má skvelého muža, ale neváži si ho: Vyhnala ho zo svojej spálne, potom sa to všetko otočilo

Sex a vzťahy

„Čo by som dala za to mať takého muža a ona si ho neváži?“ To sú slová, ktoré si mnohé z nás pomyslia, keď vidia nevďačnú ženu po boku dobrého muža. Avšak horšie je, keď je tou nevďačnou ženou vaša vlastná sestra a vy chcete jej manžela pre seba.

Sestre by zniesol aj modré z neba

Naša čitateľka Klára má staršiu sestru, Karin, s ktorou si príliš nerozumela. Nemohla povedať, že by bola na ňu bývala zlá alebo vyrývačná, ale mali jednoducho celkom iné povahy, ktoré vylučovali ich extrakamarátske a sesterské puto. Kláre prekážalo na Karin veľa vecí, najviac však toto: „Karin sa vydala za Mareka pomerne v skorom veku a vlastne sme boli všetci prekvapení, že sa chce tak skoro uviazať, no mysleli sme si, že je skutočne zamilovaná. A Marek, ten bol teda skutočne skvelý a do dnešného dňa aj je. Sestre by zniesol aj modré z neba, robí, čo ona povie, chodí, kam ona chce a mňa to rozčuľuje. Pretože je nad slnko jasné, že moja sestra svojho manžela len zneužíva, lásku v jej správaní teda nevidím, necítim,“ objasňuje Klára. 

Mohlo by vás zaujímať: Najlepčia priateľka sa mi v slabej chvíľke priznala: Žiaľ,využila chlapa, aby takto ublížila svojej sestre... 

Vyhnala ho zo spoločnej spálne, skončil pri mne 

„Keďže sme bývali všetci ešte stále pod jednou strechou s rodičmi, pričom Karin s Marekom mali sami pre seba vrch, videla som, čo sa deje. Neraz sme sa s Marekom stretli večer v kuchyni pri chladničke alebo v obývačke pri telke. Neraz sa so sestrou aj pohádali a tým, že ho doslova vyhnala z ich spoločnej spálne, skončil pri mne. Neraz som sa tiež podelila s ním o svoje jedlo alebo som mu spravila niečo pod zub, čo mi ho bolo tak ľúto, keďže moja sestra ani nevarila, vlastne v manželstve sa aj tak venovala len svojim záľubám a naďalej kamarátkam, akoby bola stále slobodná. Skutočne neviem, prečo si ho vzala,“ hovorí Klára. Tak sa stalo, že sa so svojím švagrom rozprávala, pričom on sa jej nikdy nesťažoval, naopak, snažil sa byť milý a  príjemný a zaujímal sa aj o ňu, o jej záujmy. Stačilo skutočne pár večerov, v kombinácii s jeho úsmevom, pohľadom, prístupom a dobrotou a Klára si začala navrávať, že je medzi nimi niečo viac. Minimálne z jej strany aj bolo. 

Čítajte tiež: Manželová asistentka nechtac odoslala sexi správu: Neverili by ste, čoho sú dnes dievčatá vo veku našej dcéry schopné

Nikdy nedošlo k niečomu viac než k bozkom a objatiam 

Tak sa stalo, že jedného večera, keď sa takto stretli a dívali sa spolu aj na film a dali si k tomu zopár pohárov vína, Klára sa na neho zadívala a pobozkala ho. Marek jej bozk opätoval, no po chvíli, ju odstrčil a odišiel. No v ďalší večer za ňou Marek prišiel a tentokrát to bol on, kto ju pobozkal. „Viem, že to nebolo správne, predsa len sestrin manžel, ale cítila som, že ona si ho nezaslúži a že ho niečo ku mne tiež ťahá. Takto sme sa stretli aj uprostred noci niekoľkokrát, no nikdy nedošlo k niečomu viac než len k vzájomným dotykom a bozkom. Akoby sme sa obaja báli do toho skočiť, akoby nás niečo brzdilo,“ priznáva sa Klára. 

Neprehliadnite: Vždy, keď sa táto žena objavila v živote môjho muža, ostal vykoľajený: Po rokoch som sa konečne dozvedela pravdu

Dúfam, že sestra sa nikdy o ničom nedozvie 

„O niekoľko týždňov neskôr prišli obaja pred nás do kuchyne a Karin nám oznámila, že je tehotná a že sa budú sťahovať do vlastného bytu. V tej chvíli akoby do mňa udreli všetci čerti a len som predýchavala. V ten večer sme sa znova stretli s Marekom potajme v noci ešte posledný krát a povedal mi, aby som zabudla na to, čo bolo. Pretože teraz je všetko inak a nech už medzi nami bolo čokoľvek, porozumenie, náklonnosť, je to jedno, pretože  Karin miluje hoci sa k nemu správa tak ako sa správa, a chce len ju,“ pokračuje v rozprávaní Klára, ktorá je z vývinu situácie zmätená. Na jednej strane je rada, že sa manželstvo jej sestry, s ktorou si síce nerozumie, nerozpadlo kvôli nej, na strane druhej, je do Mareka, svojho švagra stále zamilovaná. No keďže sa sťahujú, nebude mať príležitosť sa s ním stretávať a pokúsi sa na neho zabudnúť. Avšak sestre by sa nikdy neodvážila povedať pravdu a dúfa, že sa to nikdy ani nedozvie.

- Najčítanejšie -