Presunúť na hlavný obsah

Nezáväzný flirt na služobke ma pripravil o manželstvo: Ak by som tušila, čo sa stane, nikdy by som to nedopustila

Feminity

Zdanlivo nevinná služobná cesta Kristíny sa v sekunde zmenila na niečo skutočne nečakané a obrátila jej život hore nohami. Oveľa viac ako si kedy želala.

Kristína pracovala ako marketingová riaditeľka. Mala job snov, perfektného, starostlivého manžela a v neposlednom rade si mohla dopriať čokoľvek na čo si len spomenula. Veľa s Alanom cestovali, užívali si a nakoľko nemali deti, boli aj pánmi svojho času. Od začiaktu bol ich vzťah založený na dôvere a jeden druhém nikdy nič nezakazovali. Kristína v rámci svojej práce veľa cestovala a Alan bol na tom rovnako. Mnohokrát sa stalo, že sa aj viac ako týždeň nevideli. ”Mne vlastne takýto typ vzťahu veľmi vyhovoval. Boli sme si vzácni a týmto spôsobom sa nám darilo udrživať medzi sebou iskru,” hovorí Kristína. 

Mohlo by vás zaujímať: To, že som zbalila môjho muža ja, poznačilo náš vzťah: S takýmto mužom po boku sa to už nedalo vydržať

Keď osud mení vaše plány

No viete ako sa to hovorí, všetkého veľa škodí. Aj prehnanej slobody. A Kristína to zistila na vlastnej koži. ”Mala som ísť na tradičnú služobku do Talianska. Chodievam tam pravidelne raz mesačne na týždeň, nakoľko tam máme veľkého reklamného zadávateľa. Vždy som chodila s kolegyňou, no tentokrát ochorela a doprovod mi robil kolega z druhého oddelenia. Doma som sa smiala, s akým zajačikom ma to tam poslali, nakoľko mal o 6 rokov menej ako ja. No napriek tomu, mal neuveriteľnú charizmu, štýl a vysoký intelekt. To čo vyžaroval, sa len tak nevidí. No ako hovorím, len som sa na tom  pousmiala, keď som to volala najlepšej kamoške. Vtedy som ani len netušila, že tento muž obráti môj život absolútne hore nohami.” 

Nezáväzný flirt však znamenal viac

"Celá službka prebiehala absolútne klasicky. Povinné meetingy, obedy s klientami. Posledný večer bol však predsa len iný. Nakoľko nám klient zrušil spoločné stretnutie, zostali sme sami. Odrazu som zistila, že máme veľa toho spoločného. Pripadalo mi to, že sa poznáme roky. A vtedy sa to stalo. Namiesto svojej izby som skončila v tej jeho. No k ničomu nedošlo. Skončilo to pri obyčajných bozkoch a tam som to stopla. A rozhodla som sa o tom manželovi nepovedať. Dúfala som, že na to nepríde. Pripadalo mi to lepšie riešenie ako keby som mu mala ublížiť len tak pre nič. No bola to chyba. Ak by som mohla vrátiť čas, poviem mu to sama." Kristínin manžel sa to dozvedel skôr ako ona pristála na letisku v Bratislave. Nakoľko jej všetky sms -ky chodili aj na tablet, ktorý mala doma, jej muž to vedel okamžite. A urobil veľmi radikálne rozhodnutie. Od Kristíny odišiel. Rozhodol sa s ňou rozviesť. "Povedal mi, že dôvera je pre neho vo vzťahu najdôležitejšia. A bez nej fungovať nedokáže."

Čítajte tiež: Najhoršia vec, ktorú môžete vo vzťahu robiť: Takto muž urýchlene vyhľadáva inú ženskú spoločnosť

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe